14 lutego to dzień powszechnie znany jako walentynki – święto zakochanych. Większość par traktuje tę datę szczególnie i organizuje romantyczne randki lub wspólne aktywności, które przyniosą obojgu partnerom radość.

W tym roku zadanie to było utrudnione ze względu na obowiązujące obostrzenia – hotele co prawda otworzyły się, ale przyjmowały maksymalnie do 50% gości, a miejsca noclegowe rozchodziły się jak świeże bułeczki, więc nie każdy zdążył zarezerwować sobie nocleg na wyjazd.

Mateusz Morawiecki. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Mateusz Morawiecki. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera

Podobnie kina czy teatry – w spektaklach mogło wziąć udział do 50% widowni. Jeszcze gorzej w przypadku gastronomii, która w dalszym ciągu działa jedynie na wynos lub z dostawą – wyjście na romantyczną kolację nie było możliwe.

Okazało się, że trzeba wykazać się sporą kreatywnością, by ciekawie spędzić czas w tegoroczne walentynki. Pomysłowo zorganizował je Mateusz Morawiecki. Super Express zauważa, że zabrał żonę w wyjątkowe miejsce!

Walentynki państwa Morawieckich

Mateusz Morawiecki i jego żona Iwona Morawiecka postanowili wspólnie uczcić święto zakochanych. Niedzielne popołudnie spędzili w nietypowy sposób – premier postanowił zabrać żonę do Zamku Ujazdowskiego.

Państwo Morawieccy przechadzali się jego korytarzami, oglądając wystawę „Szukam momentu równowagi” Ludwiki Ogorzelec, polskiej rzeźbiarki mieszkającej w Paryżu od 1985 roku.

Mateusz Morawiecki. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera
Mateusz Morawiecki. Źródło: Youtube Kancelaria Premiera

Wygląda na to, że mimo obowiązujących ograniczeń państwu Morawieckim udało się ciekawie zapełnić czas. Zdaje się, że taka randka przypadła im do gustu. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

A wy jak spędziliście walentynki? Byliście równie kreatywni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi w Polsce: NIE BĘDZIE WIĘCEJ TELEPORAD? OGROMNE ZMIANY. CZY LEKARZE ZNÓW ZACZNĄ OSOBIŚCIE PRZYJMOWAĆ WSZYSTKICH PACJENTÓW

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK