Zygmunt Chajzer niegdyś występował w programach rozrywkowych TVN. Dziś 67-letni prezenter skupia się głównie na rodzinie. Niedawno jego fani poznali smutną prawdę – miał poważne problemy zdrowotne.

Pod koniec ubiegłego roku wyszło na jaw, że Zygmunt Chajzer walczy z rakiem. Podstępna choroba była dla niego ogromnym zagrożeniem, potrzebna była operacja urologiczna. Prezenter nie chciał mówić o tym zbyt wiele, fani poznali prawdę dopiero po jakimś czasie.

Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl
Zygmunt Chajzer. Źródło: Youtube tvnpl

Zygmunt Chajzer po operacji

Od operacji urologicznej minął dopiero miesiąc. Ostatecznie fani dowiedzieli się, co dolega Chajzerowi – chodziło o guz w środku nerki. Jak mówił, został on wykryty we wczesnym stadium.

Co więcej, Zygmunt Chajzer zaraził się koronawirusem. By ograniczyć transmisję choroby, jeszcze przed operacją przeniósł się na działkę rekreacyjną, by tam pomieszkać i nie zarazić swoich najbliższych.

Zygmunt Chajzer. Źródło: se.pl
Zygmunt Chajzer. Źródło: se.pl

W końcu prezenter wykurował się i wtedy przeprowadzono operację. Zabieg był trudny, ale skończył się powodzeniem. Zygmunt Chajzer już od miesiąca może znów cieszyć się obecnością w domu.

Od operacji minął miesiąc, a Zygmunt Chajzer jakby odzyskał nowe życie! Fani są zachwyceni, widząc jego formę. Ostatnio fotoreporterzy Super Expressu spotkali prezentera nad Wisłą – relaksował się, korzystając z nart biegowych.

Zygmunt Chajzer. Źródło: se.pl
Zygmunt Chajzer. Źródło: se.pl

Widać, że gwiazdor ma w sobie pełno energii – zasuwał na nartach, aż miło! Podczas zimowych zabaw chętnie tarzał się w śniegu. Jest w rewelacyjnej formie!

Trzymamy kciuki za zdrowie Zygmunta Chajzera!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MACIEJ DOWBOR I JOANNA KORONIEWSKA ZDRADZAJĄ KULISY SWOJEGO ZWIĄZKU. ZDJĘCIE Z ICH PIERWSZEJ RANDKI OKAZAŁO SIĘ PRAWDZIWYM HITEM

O tym się mówi w Polsce: NIE BĘDZIE WIĘCEJ TELEPORAD? OGROMNE ZMIANY. CZY LEKARZE ZNÓW ZACZNĄ OSOBIŚCIE PRZYJMOWAĆ WSZYSTKICH PACJENTÓW

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA II MIESZKA W IŚCIE KRÓLEWSKIM OTOCZENIU. JEJ POSIADŁOŚĆ ROBI OGROMNE WRAŻENIE. JAK WYGLĄDA ZAMEK WINDSOR

Z życia gwiazd: NIE WSZYSTKIM DO UDANEGO ZWIĄZKU POTRZEBNY JEST ŚLUB. KTÓRE PARY POLSKIEGO SHOW-BIZNESU JESZCZE NIE ZDECYDOWAŁY SIĘ NA TEN KROK