Kamil Stoch to jeden z najsłynniejszych oraz najlepszych skoczków narciarskich reprezentujących Polskę. Zyskał wielu wiernych fanów, którzy kibicują mu podczas każdych zawodów, w których bierze udział.

Skoczek rewelacyjnie sprawdzał się w kolejnych zawodach, zdobywał wysokie miejsca i stał się jednym z faworytów. Jego fani mieli nadzieję, że kariera sportowa Kamila Stocha będzie trwała jeszcze długo.

Wtem pojawiły się głosy, że polski skoczek zrezygnuje z dalszego udziału w zawodach. Jego fani bardzo zmartwili się tą informacją, która wciąż była niepotwierdzona. W końcu sam Kamil Stoch wypowiedział się na ten temat.

Czy Kamil Stoch rezygnuje ze skoków?

Kamil Stoch ma na koncie coraz więcej sukcesów, jednak w ostatnim sezonie zaliczył także porażki. Nie zmienia to faktu, że udało mu się otrzymać tytuł najlepszego skoczka w skróconym turnieju Raw Air.

Po zawodach fani Kamila Stocha zaczęli zastanawiać się, co będzie dalej z jego karierą, gdyż plotki o rzekomym końcu działalności skoczka były coraz głośniejsze.

Coraz większy niepokój wzbudzał fakt, że sam zainteresowany nie komentował doniesień, które pojawiały się niemal wszędzie. Kibice z niecierpliwością czekali, aż informacje zostaną oficjalnie potwierdzone lub zdementowane.

W końcu jeden z portali sportowych dotarł bezpośrednio do Kamila Stocha i spytał go o to, ile prawdy kryje się w najnowszych rewelacjach. Skoczek wydał odpowiedź, która sprawiła, że jego fani mogą spać spokojnie.

- Na tę chwilę dalej jestem skoczkiem – odpowiedział Kamil Stoch na zadane mu pytanie. Dodał także, że jego kariera nie będzie trwała wiecznie, jednak póki co nie ma planów na jej zakończenie.

Kamil Stoch już powoli przygotowuje się do kolejnego sezonu, by móc pokazać się z jak najlepszej strony. Trzymamy kciuki za dalsze sportowe osiągnięcia skoczka!

Przypomnij sobie o… ZMIANY W FUNKCJONOWANIU NAJPOPULARNIEJSZYCH SKLEPÓW. WSZYSTKO PRZEZ KORONAWIRUSA

Jak informował portal Życie: ADRIANA KALSKA I MIKOŁAJ ROZNERSKI TRZYMAJĄ SIĘ NA DYSTANS. KORONAWIRUS MOCNO ZMIENIŁ ICH RELACJĘ

Portal Życie pisał również o… ZENEK MARTYNIUK DRŻY O ZDROWIE MAMY. ŚWIĘTA SPĘDZĄ OSOBNO