Maja Kapłon była uczestniczką ósmej edycji programu "The Voice of Poland". Niezwykle utalentowana dziewczyna zachwyciła jurorów i widzów, dzięki czemu dotarła do finału. Maja choruje na chorobę kręgosłupa. Na operacje potrzebne jest aż 5 mln złotych. Wokalistkę wsparli trenerzy 10 edycji programu.

Maja Kapłon od urodzenia cierpi na skoliozę. Jak dotąd artystka przeszła 18 operacji kręgosłupa. Po ostatniej z nich dziewczyna dowiedziała się, że to nie koniec. Potrzebne jest dalsze leczenie w Stanach Zjednoczonych, na które Maja potrzebuje ponad 5 mln złotych.

Z tego powodu artystka zdecydowała się poprosić o pomoc. W opublikowanym na Facebooku apelu artystka wspomina o swojej chorobie.

Internauci chętnie pomagają Mai, artystce udało się już zdobyć już ponad 600 tysięcy. Do akcji przyłączają się również artyści i fani Mai.

Jurorzy 10 edycji The Voice of Poland również zaangażowali się w akcję. Podczas ostatniego odcinka na wspaniały gest zdobył się Kamil Bednarek.

W pewnej chwili, emitowanego na żywo odcinka, Kamil Bednarek zdjął z siebie kurtkę i oznajmił, że oddaje ja na licytacje dla Mai.

Stworzona specjalnie na te okazje kurtka, ma zostać przyozdobiona autografami wszystkich trenerów.

„Polecam, bo to będzie unikat. Jedyna taka kurtka w Polsce” — powiedział Kamil.

Ogromnym sercem wykazał się również fan club gwiazdora Michała Szpaka, który zdecydował się zorganizować zbiórkę na Facebooku.

Dzięki przedmiotom związanym z Michałem Szpakiem, które wystawiono na licytację, administratorom profilu udało się zebrać aż 20 tysięcy złotych! O akcji w wywiadzie z Telemagazynem, wspomniał sam piosenkarz.

„Doceniam gest Kamila i cieszę się, że zrobił coś takiego oraz że cały program i Telewizja Polska promują tę akcję. Jest mi ogromnie miło, iż ludzi dobrej woli jest mnóstwo”.

Portal "Życie" pisał również o: „THE VOICE OF POLAND” - KTO ZASTĄPI ZWOLNIONĄ BARBARĘ KURDEJ-SZATAN?

Przypominamy także o: GWIAZDA "THE VOICE OF POLAND" PRZESZŁA 18 OPERACJI. NIESTETY, NADAL NIE CZUJE SIĘ NAJLEPIEJ

Jak informował portal "Życie": INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TAŃCEM JEDNEGO Z JURORÓW „THE VOICE OF POLAND”. CO O NIM SĄDZICIE? [WIDEO]