Już dziś we wszystkich polskim domach Polacy zasiądą do wigilijnej wieczerzy. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że w tym roku święta będą zupełnie inne niż zwykle. Wszystkiemu winna jest oczywiście pandemia koronawirusa.

Mateusz Morawiecki apeluje do Polaków o rozsądek!

Jak informuje portal Lelum, wczoraj premier Mateusz Morawiecki wygłosił świąteczne orędzie do Polaków, w którym po raz kolejny zaapelował, aby przestrzegać zaleceń i spędzić święta w kameralnym gronie bliskich osób i powstrzymać się od wystawnych kolacji.

Premier w swoim orędziu przyznał także, że nie dziwi się iż Polacy tęsknią za wspólnym świętowaniem i „normalnym” życiem, jakie znaliśmy sprzed epidemii. Od prawie roku nieustannie musimy podporządkowywać się nowym zasadom, które zostały wprowadzone z powodu pandemii.

Premier przeprasza za wszystkie niedogodności!

Ponadto Mateusz Morawiecki wyznał, że obecnie podejmowane przez rząd kroki mają umożliwić zaszczepienie się wszystkim tym, którzy znajdują się w grupie ryzyka. Polityk przeprosił za ograniczenia, które zostały wprowadzone przez rząd.

— Dlatego kilka dni temu podjęliśmy konkretne decyzje, które mają ograniczyć zachorowania w tych najbliższych kilku tygodniach. Przepraszam za te niedogodności, ale wszystkim nam powinno zależeć na tym, żeby były to jedyne, a nie pierwsze takie święta – powiedział w orędziu premier.

Premier zaznaczył, że już niebawem ruszy narodowy program szczepień, który umożliwi nam powrót do normalnego życia. Do tego czasu wszyscy powinniśmy dostosować się natomiast do panujących obostrzeń, aby uratować jak najwięcej osób przed zachorowaniem!

Jak informował portal "Życie": ŚWIĄTECZNE, SPECJALNE WYDANIE POPULARNEGO PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" MIŁO ZASKOCZY WIDZÓW! TAKICH GOŚCI NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: GWIAZDA NADAL NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O TYM, CO SIĘ STAŁO. CZY ELENI KIEDYKOLWIEK WYBACZY SOBIE FAKT, ŻE NIE OSTRZEGŁA SWOJEJ CÓRKI