Okazuje się, że Eleni od samego początku nie miała łatwego życia. Jako młoda kobieta musiała poradzić sobie ze śmiercią swojego taty, a potem mamy. Nie spodziewała się jednak, że najgorsze jest dopiero przed nią.

Tragiczne wspomnienia nie pozwalają o sobie zapomnieć!

Jak przypomina portal Pomponik, Eleni przeżyła śmierć własnej córki. 17 – letnia wówczas Afrodyta stała się ofiarą swojego byłego chłopaka, który nie zaakceptował, że młoda dziewczyna postanowiła rozstać się z nim.

Toksyczny partner Afrodyty wywiózł ją do lasu, a następnie zastrzelił. Oddał strzał w głowę oraz serce dziewczyny. Pistolet ukradł swojemu ojcu.

Mimo, że do zdarzenia doszło niemal 27 lat temu, Eleni wciąż nie może pogodzić się z tym, co się stało. Co więcej, gwiazda uważa, że wybaczyła już zabójcy jej córki, który wyszedł z więzienia po 19 latach odsiadki. Nie potrafi jednak wybaczyć sobie, że nie umiała ustrzec córki przed tragedią.

Gwiazda ma żal do siebie!

Do dziś, Eleni nie wprowadziła żadnych zmian w pokoju Afrodyty. Pomieszczenie wygląda dokładnie tak samo, jak wtedy gdy młoda dziewczyna wychodziła z niego po raz ostatni, a Eleni praktycznie codziennie udaje się do niego na kilka chwil.

- Czasem zastanawiam się, jak wyglądałoby moje życie, gdyby żyła Afrodyta i dochodzę do wniosku, że ona przecież ciągle żyje - zawsze jest i zawsze będzie obecna w moim sercu – wyznała niegdyś gwiazda.

Do dziś Eleni zadaje sobie pytania, jak dalej potoczyłyby się losy jej i jej córki, gdyby tego tragicznego dnia nie pozwoliła Afrodycie wyjść z domu. Kto jednak mógł przewidzieć, że młody chłopak będzie zdolny do takiej zbrodni?

Eleni / YouTube:  Eleni Oficjalny Kanał Youtube Eleni
Eleni / YouTube: Eleni Oficjalny Kanał Youtube Eleni

Jak informował portal "Życie": CO TAKIEGO BĘDZIE MIAŁO MIEJSCE W POLSCE W SYLWESTROWĄ NOC? WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO MROZI KREW W ŻYŁACH

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: MAJDANOWIE NIE OSZCZĘDZAJĄ NA UBRANIACH! ŻONA BYŁEGO PIŁKARZA CHWALI SIĘ NIEBAGATELNIE DROGIM ZAKUPEM! FANI MOCNO SKOMENTOWALI ZDJĘCIE