Niezwykła formacja chmur została zauważona przez mężczyznę w Cape Coral na Florydzie w drodze do domu z pracy. Co było od razu oczywiste to fakt, że ta chmura została ukształtowana na obraz Boga.

Mistyczne zjawisko nad Florydą

źródło: YouTube/Lulu Shyann Watchman On The Wall

Spójrz także w prawo, a zobaczysz kolejną chmurę, która wygląda jak anioł z trąbką w dłoni. Może to anioł Gabriel trąbiący w trąbkę na znak powrotu Pana na Ziemię, a może nie... Niektórzy mogą to postrzegać jako znak, akt Boży, jeśli wolisz. Będą inni, tacy, którzy będą wątpić. I to jest w porządku. Jednak jedno jest pewne - te kształty na niebie są bardzo wyraźne i nie pozostawiają wyobraźni innych możliwości.

Wierz lub nie wierz, ale mówi się, że Bóg działa w tajemniczy sposób. Niezależnie od twojego systemu wierzeń, masz od Boga prawo do samodzielnej oceny tego zdjęcia, prawda? Więc pytam, czy powyższy obrazek to tylko grupa cumulusów? A może te dostrzegalne chmury z wyraźnie zaznaczonymi krawędziami to sam Wszechmocny? Mimo to, bez względu na odpowiedź, wielu z nas będzie nadal spoglądać w niebo, szukając głębszego sensu życia. Być może szukamy na próżno, łudząc się, angażując nasze zmysły, że przypadkowe obrazy są w rzeczywistości cudami lub znakami z góry?

Dlaczego spoglądamy w niebo w związku z Bogiem? Jasne, jako dzieci patrzymy w niebo i widzimy kształty pojawiające się w wirujących chmurach, ale niektórzy z nas, jako dorośli patrzą w górę, sięgając po wyższą moc. Czekamy na znaki, albo dowód na istnienie Boga?

Co o tym sądzicie? Czy ulegamy zbiorowej iluzji?

O tym się mówi: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

Zerknij tutaj: Kamil Bednarek pochwalił się swoją ukochaną. Niezwykła kobieta z Zambii

Nie przegap też tego: Skandal wokół Biedronki trwa. Sieć sklepów Biedronka publikuje ważne oświadczenie