Tracy Dean jest kierowcą autobusu szkolnego. Od śmierci matki codziennie rano splatała warkocze małej dziewczynki Isabelle Peary.

Patrycja Peary, mama Isabelle, zmarła trzy lata wcześniej na rzadką chorobę mózgu.

Po śmierci matki nie było nikogo, kto by zaplatał dziecku warkocze. Kiedy Tracy zobaczyła rozczochrane włosy dziewczynki, postanowiła pomóc.

„Zwykle robimy dwa francuskie warkocze, a ona od czasu do czasu chce jednego. Nauczyłam ją też czesania włosów. Za każdym razem, gdy wsiada do autobusu, mówi mi, że umyła włosy ”- mówi Tracy.
Tracy ma czworo dzieci, jedną córkę w tym samym wieku co Isabelle.

„W ten sposób moja mama wychowała mnie, bym była miła dla wszystkich ludzi, którzy potrzebują odrobiny miłości”.

Tata uczennicy, Philip Pieri, sam nie może zaplatać warkoczy swojej córki, bo nie potrafi. Dlatego jest bardzo wdzięczny Tracy za jej pomoc.

„Moja córka była na mnie zła, pociągnąłem ją za włosy, ale nic nie można było zrobić. Po prostu nie umiem. Jednak pewnego dnia Isabella wróciła do domu z pięknymi kłosami, które zrobiła jejTracy ”.

Tracy bardzo martwi się o Isabelle. Ona sama kilka lat temu walczyła z rakiem i pamięta to straszne uczucie goryczy i strachu, że dzieci bez niej dorosną.

„Tracy to najlepszy kierowca autobusu w całej galaktyce!”

To też może cię zainteresować: URZĘDNICY DOKŁADNIE PRZEŚWIETLAJĄ MAJĄTEK I DOCHODY. PRZEWIDZIANO KARY DLA TYCH, KTÓRZY UCHYLĄ SIĘ OD ODPOWIEDZI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NOWE WIEŚCI W SPRAWIE FOTOREPORTERA, KTÓRY ZOSTAŁ POSZKODOWANY PODCZAS MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI. WSZCZĘTO POSTĘPOWANIE, SPRAWĄ ZAJMUJE SIĘ PROKURATURA

O tym się mówi w Polsce: BARDZO MOCNE SŁOWA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO NA TEMAT JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. CZY KONFLIKT POMIĘDZY POLITYKAMI ZNÓW PRZYBIERZE NA SILE