Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed spożywaniem mięsa, które klienci mogą zakupić w popularnym dyskoncie. Niestety, spożycie tego produktu może skończyć się tragicznie.

Mięso wycofane ze sklepów!

Jak informuje portal Pikio, Główny Inspektorat Sanitarny zdecydował się na wycofanie ze sklepów sieci Biedronka mięs, w których wykryto bakterie Escherichia coli oraz Salmonelli. Chodzi tutaj dokładnie o dwa rodzaje mięsa –tatar wołowy oraz mięso z indyka na kotlety. Oba mięsa pochodzą z popularnej w Biedronce serii „Kraina Mięs”, a ich producentami są Sokołów S.A. oraz Animex Kutno.

Numer partii mięsa z indyka na kotlety, który został wycofany ze sklepów to: 2261003155, z datą ważności do 17 października 2020 roku. Natomiast numer partii mięsa wołowego to 02752 02751K, z datą ważności do 15 października 2020 roku.

Spożycie tych produktów może doprowadzić do bardzo nieprzyjemnych konsekwencji!

Zarówno zakażenie bakterią Escherichia coli, jak i bakterią Salmonelli może powodować bardzo poważne konsekwencje. Są to przede wszystkim biegunki (w których może także pojawiać się krew), a także wymioty, bóle brzucha, zawroty głowy, nudności.

Według informacji przekazanych przez Główny Inspektorat Sanitarny, oba zakłady produkujące wyżej wymienione mięso mają zostać poddane kontroli.

Główny Inspektorat Sanitarny przestrzega, aby pod żadnym pozorem nie spożywać wymienionych wyżej partii mięsa, gdyż może skończyć się to poważnymi komplikacjami zdrowotnymi. Najlepiej będzie jesli mięso wyrzucimy lub też zwrócimy do sklepu, w którym zostało zakupione.

Jak informował portal "Życie ": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA WYWOŁAŁA PORUSZENIE NA INSTAGRAMIE, PORÓWNAŁA SIĘ DO MAŁGORZATY ROZENEK. CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA MÓWI, ŻE NIE MA PRZYPADKÓW

Przypomnij sobie: JULIA WIENIAWA Z POSTAWĄ GODNĄ NAJWYŻSZEJ POCHWAŁY. DZIĘKI NIEJ MOŻNA BĘDZIE URATOWAĆ NAWET OSIEM OSÓB, GWIAZDA NAMAWIA INNYCH

Portal "Życie " pisał również: DO DZIŚ KOCHA GO CAŁA POLSKA, POD KONIEC ŻYCIA ZMAGAŁ SIĘ Z NIEZWYKLE BOLESNĄ CHOROBĄ. ŻYCIE MARKA GRECHUTY NIE BYŁO USŁANE RÓŻAMI