jej głosu nie pomylicie z żadnym innym głosem na świecie. Chociaż miała w swojej karierze kilka momentów trudniejszych, jak osławione wykonanie hymnu narodowego, wciąż jest kochaną wokalistką przez wielu.

Pilny apel wśród dźwięków i słodkich "krówek"

Jest niezwykle ciepłą i łagodną osobą, która jakimś cudem uchowała się w surowym świecie show biznesu jako artystka o dobrym sercu.

Nie należy zakładać, że inni artyście nie mają dobrego serca, jednak w Edycie Górniak wciąż widać gotowość na wybaczenie krzywd, jakich doznawała i doznaje. Wciąż doszukuje sie pozytywów, jednak, gdy dzieje się jej lub jej bliskim coś złego, wypuszcza pazury i walczy jak lwica.

Cóż to się dzieje na Instagramie gwiazdy? Jej pilny apel odnośnie noszenia maseczek 12 września poszedł w świat.

Nie jesteśmy sami 🤍🤍🤍 W Miłości oddaniu wdzięczności lojalności RAZEM. Jesteśmy we wszystkim Razem. Tak pozostanie ❤️

Wyświetl ten post na Instagramie.

W Miłości oddaniu wdzięczności lojalności RAZEM. Jesteśmy we wszystkim Razem. Tak pozostanie ❤️

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

We wspomnieniach z przeszłości, pięknie opisała swoje rozumienie się z naturą.

Życie jest nieprzewidywalne, naprawdę. Ja byłam w szkole ogrodniczo-pszczelarskiej. I uczyłam się rozpoznawać gatunki jabłek z zamkniętymi oczami.

pamiętam, że chodziłam po szklarniach i wszyscy malowali gipsówkę, a ja śpiewałam i profesor mówił: "Dziecko, przecież ty nic nie pamiętasz, co ja do ciebie mówię". A ja na to: "Panie profesorze, ale kwiaty lubią, jak się do nich śpiewa". I kilka lat później naukowcy japońscy udowodnili, że faktycznie wszystko, co jest istotą żyjącą, jeżeli się daje muzykę w pięknych wibracjach, to rośliny lepiej kwitną.

"To jest nasza Matka, która nas żywi..." Co o tym sądzicie? Czy Planeta Ziemia może być porównana do karmiącej nas wszystkich Matki?

O tym się mówi: Cudowne wieści płynął z rodziny królewskiej. Meghan i Harry nie posiadają się z radości. Czy Meghan spodziewa się dziecka

Zerknij też tutaj: Od soboty 15 sierpnia czekają nas nowe obostrzenia. Czy one też będą miały wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych

O tym pisaliśmy ostatnio: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście