Jak przekazał portal Wirtualna Polska, w grudziądzkim szpitalu wielospecjalistycznym personel uzyskał pozytywne testy na obecność koronawirusa. Czy dojdzie do paraliżu placówki?

Sytuacja w szpitalu w Grudziądzu jest bardzo poważna!

Portal grudziadznaszemiasto.pl przekazał, że na chwilę obecną podjęto decyzję o wstrzymaniu przyjęć na oddziały szpitalne. Także Szpitalny Oddział Ratunkowy nie jest na razie czynny. Co ważne, pozytywne testy na koronawirusa otrzymano u pracowników szpitala, którzy nie pracują w części zakaźnej.

Na ten moment nie jest wiadomo jak długo szpital nie będzie przyjmował pacjentów. Obecnie trwają bowiem badania, które określą ilu pracowników placówki szpitalnej jest zakażonych i jakie należy podjąć kroki. Media przekazują natomiast, że sytuacja w szpitalu jest bardzo poważna.

Padł kolejny, niechlubny rekord!

Dziś Ministerstwo Zdrowia przekazało natomiast informację o 2292 nowych przypadkach koronawirusa w naszym kraju. Niestety, jest to niechlubny rekord. W naszym kraju tak źle nie było od marca, czyli od pierwszego potwierdzonego przypadku koronawirusa.

Dodatkowo Ministerstwo Zdrowia przekazało, że z powodu koronawirusa zmarła jedna osoba, natomiast z powodu zakażenia koronawirusem przy występujących chorobach współistniejących zmarło 26 osób.

Nie możemy zapominać o tym, że pandemia koronawirusa nadal trwa. Konieczne jest więc zakrywanie ust oraz nosa oraz utrzymywanie higieny oraz dystansu społecznego. Niezbędne jest częste mycie i dezynfekcja rąk oraz przedmiotów codziennego użytku! Tylko w taki sposób możemy uniknąć zakażenia koronawirusem.

Jak informował portal "Życie": ROBERT LEWANDOWSKI ZNÓW OKAZAŁ SIĘ NIEWĄTPLIWYM LIDEREM. KOLEJNY, OGROMNY SUKCES NASZEGO PIŁKARZA. MAMY POWODY DO DUMY

Przypomnij sobie: MINISTERSTWO ZDROWIA NIE MA WĄTPLIWOŚCI, CO DO ZAGROŻENIA, JAKIE JEST OBECNE W NASZYM KRAJU. POLACY POWINNI ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA NAJNOWSZE INFORMACJE

Portal "Życie" pisał również: KIEROWCY MOGĄ BYĆ ZASKOCZENI, KIEDY POJADĄ ZATANKOWAĆ SAMOCHÓD. NA STACJACH BENZYNOWYCH ZOSTAŁY WPROWADZONE OGROMNE ZMIANY