Strata dziecka jest dla kochających rodziców ciosem w samo serce, niezaleznie od jego wieku. Łamie serce pustka, jaka pozostaje po odejściu córki lub syna, którego zdążyło się pokochać, gdy nasza wiedza o jego istnieniu kończyła sie na pojawieniu się dwóch kresek na ciążowym teście.

Spójrz w oczy kochającym rodzicom, którzy z tarczą stoją i odbijają "kamienie" ciskane w ich dziecko. To właśnie Tosi obiecali jej rodzice - chronić ją za wszelką cenę, jednak ich tarcza powoli się zużywa...

YouTube/Siepomaga.pl

Nie pozwólmy umrzeć Antosi

siepomaga.pl

Takich wiadomości wielu dziennikarzy, artystów, czy przedsiębiorców otrzymuje mnóstwo, co obrazuje ogrom potrzeb w zakresie finansowania niebotycznie kosztownych terapii, operacji, czy rehabilitacji ratujących ludzkie życie. Nasza czytelniczka, pani Katarzyna napisała do nas:

Witam Od 5 miesięcy prowadzimy rekordową zbiórkę w Trójmieście...9mln zł... Bardzo proszę o pomoc w zbudowaniu zasięgu zbiorki małej mieszkance Trójmiasta - Antosi Popławskiej, cierpi na rdzeniowy zanik mięśni - SMA ....Jest strasznie ciężko dotrzeć gdziekolwiek, wszędzie jest ściana...prosimy tylko o udostępnienie jej zbiórki na stronie... Proszę, to może jej bardzo pomóc...zbiórka kończy się 30 września. Mamy już 6 mln, brakuje jeszcze 3......niewiele a zarazem ogromna kwota...

Gdy widzi się taką wiadomość, nie można przejść obok niej obojętnie

siepomaga.pl

"Zdążyć, nim będzie za późno" - hasło, które w przypadku niespełna 1,5 rocznej Antosi mówi wszystko. Na stronie siepomaga.pl/ocalic-tosie znajduje się historia dziewczynki i wszelkie informacje o stanie jej zdrowia. Jest dramatyczny!

U Tosi wykryto SMA typu 2 – potworną chorobę, która sprawia, że każdego dnia umierają jej mięśnie – najpierw te odpowiedzialne za poruszanie, a później te, dzięki którym Tosia oddycha, a jej serduszko bije.

Wystarczyłoby, gdyby każdy dysponujący kwotą 10 złotych mieszkaniec Polski wpłacił raz na miesiąc na podobną akcję, kwoty szybko by się zbierały.

Apelujemy zatem o wsparcie dla Tosi, gdyż w przyszłości może stać się znanym na całym świecie chirurgiem, który uratuje mnóstwo istnień! Może stać się nieocenioną "panią od polskiego", która w setkach uczniów zaszczepi miłość do literatury, sztuki i Ojczyzny!

Jest tyle możliwości, że warto podarować tej małej Mistrzyni trochę więcej, niż majaczący w oddali widok METY, gdyż zanim do niej dobiegnie, choroba może odebrać jej oddech...


YouTube/Siepomaga.pl

O tym się mówi: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy