Jak podają media, 23-latek w piatek 12 czerwca udał się na imprezę na wrocławską Wyspę Tamka. Niestety wszelki ślad po Vladzie zaginął. Nadal trwają poszukiwania zaginionego.

Widziany był na ulicach Wrocławia

Facebook

Jego znajomi twierdzą, że mężczyzna był widziany po zaginięciu przez róznych przechodniów na ulicach wrocławia, jednak nikt nie jest w stanie potwierdzić, że na sto procent to był poszukiwany Vladyslav.

Ostatni raz na pewno widziany był na Wyspie Tamka w sobotnie przedpołudnie, około godziny 11:00 rano. Wszystko wskazuje na to, że spędził na Tamce całą noc z piątku na sobotę 13 czerwca bieżącego roku. Tam właśnie zostały ujawnione telefon, oraz buty zaginionego.

google

Vlad Shchur, w spolszczeniu Władysław Szczur, to 23-letni Ukrainiec, o średnim wzroście, około 166 cm i szczupłej budowie ciała - o wadze około 50 kg. Znakami charakterystycznymi zaginionego mężczyzny, są liczne "pieprzyki", "garb" na grzbiecie nosa, a także brązowe oczy.

Facebook

W dniu zaginięcia, miał na sobie jeansy, oraz koszulkę marki Tommy Hilfiger w ciemnoszarym kolorze. Na Facebooku pojawił się profil z ogłoszeniem o zaginięciu Vladyslava Shchura.

Zaginął chłopak, 23 lata, od soboty 11 rano nie pojawił się w domu, nie miał przy sobie ani dokumentów, ani telefonu, ani butów. Był ubrany w jasne jeansy i ciemno szarą koszulkę Tommy Hillfiger. Facebook Jeżeli ktokolwiek go widział lub wie coś o jego losie, proszę o pilny kontakt! Świadkowie twierdzą, że widzieli osobę podobną do Władysława w okolicy Wyspy Słodowej w niedzielę wieczorem, aczkolwiek ta informacja nie jest na 100% potwierdzona.


Facebook

Policja dołącza do prośby zrozpaczonych najbliższych Vlada i apeluje o pomoc w poszukiwaniach młodzieńca.

Kontaktować się można pod numerem telefonu +48 534 475 916 lub dzwoniąc bezpośrednio na policję, a anonimowo można się zgłaszać również do SOS Zaginięcia.

O tym pisaliśmy: Zaginął bez śladu, zostały po nim tylko buty i telefon. Bliscy młodego mężczyzny apelują do każdego, kto jest w stanie pomóc

Zerknij tutaj: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny