W ostatnich dniach media obiegła informacja o kolejnej zaginionej osobie. Teraz sprawa jest dość nietypowa – młody mężczyzna zostawił po sobie kilka rzeczy.

Mężczyzna zaginął w tajemniczych okolicznościach

Tym razem zaginiony to młody mężczyzna – 23-latek przepadł jak kamień w wodę. Nie wiadomo, co się z nim stało, nie ma po nim śladu już od kilku dni.

Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram
Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram

Jak podaje Fakt, Vlad Shchur (Vladyslav Shchur) w piątkowy wieczór poszedł na imprezę, która miała odbywać się na wyspie Tamka we Wrocławiu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do dziś nie dał znaku życia.

Po raz ostatni spotkano go właśnie na Tamce w sobotę przed południem. Jakiś czas później znalazły się jego buty oraz telefon, których nie miał przy sobie, ale ślad po Vladzie zaginął.

Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram
Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram

Obecnie służby szukają zaginionego, przeczesując Odrę na odcinku między wyspą a mostami Pomorskimi, a także w pobliżu elektrowni wodnej. Jeden z internautów zauważa, że gdy Vlad zaginął, było niezwykle upalnie, a niedaleko miejsca, do którego się udał, grupka osób skakała do wody. Jest też szansa, że młodzieniec przypadkiem wpadł do rzeki.

- Funkcjonariusze zabezpieczyli zapisy monitoringów okolic tego miejsca, a także uzyskali informacje od znajomych zaginionego – poinformował przedstawiciel wrocławskiej policji. - Poszukiwania prowadzone we współpracy wszystkich służb nadal trwają.

Zaginiony Vladyslav. Źródło: onet.pl
Zaginiony Vladyslav. Źródło: onet.pl

Chłopak pochodzi z Ukrainy, jednak mieszka we Wrocławiu. Jak podają jego bliscy – to szczupły młodzieniec, ma 176 cm wzrostu, włosy w kolorze ciemnego blondu, brązowe oczy. Jego znakiem charakterystycznym jest widoczny garb na nosie.

Zaginiony w ostatnim dniu, w którym był widziany, miał na sobie jasne jeansy, a także ciemnoszary t-shirt Tommy Hilfiger. Co ważne – obecnie nie ma przy sobie żadnych dokumentów, telefonu ani butów.

Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram
Zaginiony Vladyslav. Źródło: Instagram

Bliscy Vlada oraz służby proszą o kontakt z policją lub pod numer telefonu 792 776 485.

Przypomnij sobie o… JAN NOWICKI ZASZOKOWAŁ SWOICH WIELBICIELI. ZDRADZIŁ, CO ZDARZA MU SIĘ ROBIĆ NA CMENTARZU

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: KORONAWIRUS W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM. WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE INFORMACJE

Portal Życie pisał również o… JEŚLI JE ZAUWAŻYMY TO PŁYWANIE W WODZIE MOŻE NAS SROGO KOSZTOWAĆ. GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY PRZESTRZEGA PRZED SKUTKAMI BEZTROSKIEGO PLUSKANIA