Jak podaje "chillizet.pl", Światowe Towarzystwo Biblijne uważa, że ​​świat skończy się w 2021 r. lub przed nim, a Jezus powróci do 2028 r. po apokalipsie. W serii książek prezydent Światowego Towarzystwa Biblijnego dr F. Kenton Beshore, przedstawił swoje przewidywania dotyczące zbliżającego się uniesienia i wierzył, że zaczęło się to prawie sto lat temu.

Początek końca ludzkości

YT

W kategoriach biblijnych dr Beshore twierdzi, że pokolenie ma „siedemdziesiąt lat, a może nawet osiemdziesiąt, jeśli jesteśmy silni”, co doprowadziło go do wniosku, że druga wojna światowa i narodziny Izraela były początkiem końca ludzkości ”. W swojej książce „Kiedy: Kiedy nastąpi uniesienie?” Teolog pisze: „Przypowieść o drzewie figowym jest przepowiednią odrodzenia narodu Izraela”.

Wyjaśnia: „Greckie wyrażenie„ panta tauta ”, które jest tłumaczone na„ wszystkie te rzeczy ”, odnosi się do początku bólów porodowych (Mt 24: 8). „Jezus powiedział w efekcie, że kiedy zobaczysz ból porodowy - pierwszą i drugą wojnę światową oraz głód, zarazy i trzęsienia ziemi - będziesz wiedział, że zbliża się Jego powrót.

Powrót Jezusa

YT

Greckie słowo gena jest tłumaczone na „pokolenie”. „Dosłownie oznacza„ urodzony ”. Jezus powiedział, że ten „narodzony” (naród Izraela) będzie istniał, kiedy powróci ”. Dr Beshore dodaje: „Siedem głównych znaków zostało już spełnionych, pięć głównych znaków jest obecnie spełnianych, a 15 kolejnych głównych znaków jeszcze się nie spełniło".

„Ci, którzy obserwują, są posłusznymi sługami Pana. Pan Jezus nakazał nam czuwać nad jego powrotem ”.

Przewiduje również wojnę, w której Izrael będzie w centrum, sprzeciwiając się większym narodom, takim jak Iran i Rosja, podczas gdy inne religie odczują gniew Boga. Dr Beshore:

„Kiedy te narody wystąpią przeciwko Izraelowi, Bóg nie tylko pokonuje te armie, ale wysyła ogień do Rosji i Iranu oraz tych, którzy„ bezpiecznie mieszkają na wyspach ”. „Widzę to jako usunięcie obecności islamu. To wielki cud, który sprawi, że wielu zwróci się do Pana ”.

Polecamy również: TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ PO ANI Z "ROLNIK SZUKA ŻONY". UCZESTNICZKA MARZY O POSIADANIU MOTYCYKLU

Przypomnij sobie o… KATARZYNA KOWALSKA PO RAZ KOLEJNY MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ FANÓW. W OBRONIE WOKALISTKI STANĘLI POLSCY ARTYŚCI