Każda kobieta marzy o tym, aby jej skóra była nieskazitelnie gładka i żeby nie pojawiały się na niej żadne przebarwienia, ani wypryski. Okazuje się, że istnieje bardzo skuteczny sposób, aby to marzenie się spełniło!

Świetny sposób na idealną cerę!

Jak informuje portal Lelum, skuteczna w walce ze skórnymi problemami okazuje się być soda oczyszczona! Posiada ona właściwości, które odpowiadają za regulację wydzielania sebum, a także umożliwiają rozjaśnienie przebarwień jakie pojawiły się na naszej skórze.

Aby cieszyć się nieskazitelnie czystą cerą wystarczy do sody oczyszczonej dodać jeszcze jeden bardzo ważny składnik. Jest nim olej kokosowy!

Olej z kokosa przyczyni się do nawilżenia naszej skóry, a dodatkowo wykazuje także działanie antybakteryjne. Po zmieszaniu tych dwóch składników otrzymamy maseczkę, która pomoże nam w walce z niedoskonałościami.

Przepis na maseczkę jest banalny!

Do przygotowania maseczki wystarczą nam:

  • soda oczyszczona - 1 łyżka;
  • olej kokosowy - 1 łyżka.

Po połączeniu składników nakładamy je na twarz dokładnie umytą twarz i zostawiamy tak na około 20 minut. Maseczkę możemy stosować raz na tydzień, jednak efekt uzyskamy już po jej pierwszym użyciu!

Pamiętajmy jednak, by po zmyciu maseczki zastosować tonik do twarzy, który pomoże naszej skórze odzyskać prawidłowe pH. Soda ma bowiem pH zasadowe, które w niektórych przypadkach może mocno podrażnić naszą skórę.

Okazuje się więc, że nie musimy inwestować w drogie drogeryjne specyfiki, które nierzadko zawierają w sobie wiele szkodliwych substancji. Naturalne sposoby są bowiem najlepsze dla naszej skóry!

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ NAZYWAJĄ SIĘ POLSKIE GWIAZDY? PRAKTYCZNIE NIKT NIE MIAŁ POJĘCIA, CO UKRYWAJĄ ICH IDOLE. PRAWDZIWE IMIĘ MARYLI RODOWICZ ZASKAKUJE

Przypomnij sobie: NOWY ZAKUP ZENKA MARTYNIUKA ZASKOCZYŁ JEGO FANÓW. PIOSENKARZ ZAPŁACIŁ ZA NIEGO SUMĘ, KTÓRA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie" pisał również: JEDEN Z GWIAZDORÓW „BRZYDULI” ZDRADZIŁ, JAK CZUJE SIĘ MAŁGORZATA SOCHA. MA NADZIEJĘ, ŻE ZOBACZĄ SIĘ NA PLANIE JAK NAJSZYBCIEJ