Jak przypomina portal "Super Express", Krystian Ochman wielokrotnie podkreślał, że to swoim dziadkom zawdzięcza to, że rozwija swoją karierę muzyczną w Polsce. Niestety artyście przyszło się mierzyć z ogromną i bolesną stratą. Opera Śląska poinformowała, że zmarła Krystyna Ochman, babcia młodego artysty. Kobieta odeszła 1 grudnia w wieku 87. lat.

To trudne chwile dla Krystiana Ochmana i jego bliskich

Krystian Ochman wiele zawdzięcza swoim dziadkom. Wielu jest zdania, że artysta po prostu był skazany na sukces, biorąc pod uwagę, że jego przodkiem jest słynny i uznany tenor Wiesław Ochman. Także babcia 23-letniego piosenkarza związana była z muzyką. Znane jest ze swojego zaangażowania w rozwój Opery Śląskiej.

To właśnie dyrekcja Opery Śląskiej przekazała tragiczne wieści o odejściu Krystyny Ochman. W opublikowanym wspomnieniu o zmarłej możemy przeczytać, że była ona "wyjątkową osobą, roztaczającą wokół siebie pozytywną aurę".

Jej związek z Operą Śląską wynikał z faktu, że na jej deskach występował jej mąż. Władze placówki podkreślili, że często gościli Krystynę i Wiesława Ochmanów, zawsze mogąc liczyć na radę i wsparcie ze strony zmarłej.

Pod postem Opery Śląskiej pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci składali kondolencje rodzinie zmarłej Krystyny Ochman.

"Odchodzą najlepsi. To smutne. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie" - czytamy w jednym z komentarzy pod postem.

"Niech Pani Krystyna spoczywa w pokoju. Łączymy się z bliskimi w tych trudnych chwilach" - napisał ktoś inny.

Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE
Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE
Ostatnie pożegnanie/YouTube @mika20zDE

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłej składamy najszczersze wyrazy współczucia.

To też może cię zainteresować: Olga Bołądź pojawiła się na czerwonym dywanie i zaskoczyła wszystkich. Aktorka potwierdziła radosną nowinę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Paulina Smaszcz została przesłuchana przez policję. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdradza szczegóły. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy

O tym się mówi: Wśród grzybiarzy zawrzało. Czy zostanie wprowadzony zakaz zbierania borowików i koźlarzy