Jak przypomina portal "Pudelek", za nami jubileuszowa gala zorganizowana z okazji 30-lecia stacji Polsat. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. Wzrok wszystkich przykuwała Olga Bołądź, której sukienka eksponowała ciążowe krągłości. Aktorka potwierdziła tym samym, że spodziewa się narodzin kolejnego dziecka.

Olga Bołądź zaskoczyła wszystkich

Olga Bołądź była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na jubileuszowej gali Polsatu. Wydarzenie odbyło się we wtorkowy wieczór w Teatrze Wielkim. Aktorka pojawiła się na wydarzeniu w czarnej marszczonej sukience, która eksponowała jej zaokrąglony brzuch. Czule położona na brzuszku ręka aktorki, jednoznacznie mówiła o tym, że spodziewa się dziecka.

Portal "Pudelek" postanowił potwierdzić tę informację i skontaktował się z Olgą Bołądź. Aktorka potwierdziła ciążę, mówiąc, że jest to "piękna i dobra nowina". To będzie drugie dziecko artystki. Wspólnie ze swoim wieloletnim partnerem Kubą Chruścikowskim wychowuje już 9-letniego syna Bruna.

Olga Bołądź/pudelek.pl
Olga Bołądź/pudelek.pl
Olga Bołądź/pudelek.pl

Te gwiazdy pojawiły się na jubileuszowej gali Polsatu

Na gali z okazji 30-lecia Polsatu pojawiło się wiele gwiazd. Na ściance mogliśmy zobaczyć m.in. ubranego w smoking Michała Wiśniewskiego, Joannę Horodyńską, Adama Zdrójkowskiego, Tomasza Jacykowa, Kacpra Kuszewskiego, a także znanych z programu "Nasz nowy dom" Martynę Kupczyk i Czesława Nowobilskiego.

Swoją kreacją zachwyciła Ewa Wachowicz, która pojawiła się na czerwonym dywanie w długiej, białej sukni z efektownym rozcięciem sięgającym do połowy uda. W bieli wystąpiła również Doda.

Na gali pojawiła się również Monika Miller w towarzystwie swojego dziadka i byłego premiera - Leszka Millera. Jednak to właśnie ciążowy brzuszek Olgi Bołądź najbardziej przyciągał wzrok.

Oldze Bołądź i jej nienarodzonemu dziecku życzymy dużo zdrowia.

To też może cię zainteresować: Księżna Kate spotkąła się z księciem Harrym. Media obiegły szczegóły ich spotkania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Moja mama wymaga ode mnie pomocy. Mam rodzinę i nie mam na to czasu

O tym się mówi: Kolejni cywile dostają wezwania na ćwiczenia. Wiadomo, kto może się go spodziewać. Głos w sprawie zabarło Centralne Centrum Rekrutacji Wojskowej