Jak przypomina portal "Pomponik", jakiś czas temu Paulina Smaszcz odwiedziła dom swojego byłego męża, w którym mieszka on wspólnie ze swoją mamą. Smaszcz zdecydowała się na ten krok pod nieobecność Macieja Kurzajewskiego, co doprowadziło prezentera do szału. Skutkiem tej wizyty było zgłoszenie na policję. "Kobieta petarda" postanowiła opowiedzieć, jak wyglądało przesłuchanie na komisariacie. Zrobiła to, prezentując nową fryzurę. W takim wydaniu nie mieliśmy okazji jej oglądać.

Paulina Smaszcz znów o sobie przypomniała

O Paulinie Smaszcz mówi się dużo i często. Niestety dzieje się to zwykle w kontekście jej kolejnych oskarżeń i wyrzutów wobec byłego męża. Maciej Kurzajewski starał się nie komentować poczynań byłej żony, jednak miarka się przebrała, kiedy Smaszcz odwiedziła mamę prezentera pod jego nieobecność. Wtedy postanowił zgłosić sprawę na policję.

Okazuje się, że Paulina Smaszcz została przesłuchana na tę okoliczność i zdecydowała się podzielić szczegółami sprawy w krótkim nagraniu. Jeśli wierzyć jej zapewnieniom, mama prezentera miała potwierdzić, że spotkanie przebiegło w sposób, jaki opisywała sama Smaszcz.

"Pani Teresa Kurzajewska potwierdziła moją wersję wydarzeń, że rozmawiałyśmy bardzo miło, serdecznie i na koniec życzyłyśmy sobie zdrowia i pożegnałyśmy się" - relacjonowała. Przy okazji odniosła się do medialnych doniesień, które mówiły o tym, że nie ma najlepszych relacji z synami i synową. Stanowczo temu zaprzeczyła.

Paulina Smaszcz w nowej fryzurze

Na wspomnianym nagraniu zwraca uwagę nie tylko to, co mówi była żona Macieja Kurzajewskiego, ale także jej fryzura. Do tej pory Paulina Smaszcz nosiła krótkie blond włosy, teraz widzimy ją w "jeżyku" i brązowym odcieniu włosów.

Po raz kolejny stwierdziła również, że nie pozwoli portalom społecznym rozpowszechniać kłamstw na jej temat. Podkreśliła, że wszystkie artykuły na jej temat są "niszczeniem osoby, która i tak leży, która jest w takim stanie zdrowotnym i takim stanie życiowym, jak ona". Zapewniła, że po prostu na to nie pozwoli.

Co sądzicie o nowej fryzurze "kobiety petardy"?

To też może cię zainteresować: Nagranie z modlitwą dzieci obiegło media. Prośby najmłodszych rozbawiły wszystkich. Co ma z tym wspólnego polska reprezentacja

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czego unikać przy uprawie roślin doniczkowych. Wszyscy mają te błędy na koncie

O tym się mówi: Do drzwi syna Lecha Wałęsy zapukała policja. Wiadomo z jakiego powodu