Jak podaje portal "Pomonik", w środę 30 listopada przed sądem w Zgierzu miała miejsce kolejna rozprawa w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Po dwóch stronach procesowie barykady stanęli wdowa po artyście i jego jedyny potomek. Krzysztof Krawczyk Junior nie pojawił się w sądzie, co było zaleceniem lekarza, który po ostatnim ataku padaczki zalecił mu unikanie stresu. Na sali rozpraw zabraknło też Ewy Krawczyk. Z jakiego powodu?

Krzysztof Krawczyk Junior walczy o spadek po ojcu

Testament, jaki zostawił po sobie Krzysztof Krawczyk, wskazuje, że jego jedyną spadkobierczynią jest Ewa Krawczyk. W dokumencie nie ma mowy o jedynym biologicznym dziecku artysty, Krzysztofie Juniorze. Dorosły syn gwiazdy, postanowił walczyć o swoje w sądzie i podważył wiarygodność testamentu, w którym nie został uwzględniony.

W trakcie majowej rozprawy prawnicy Juniora zakwestionowali sprawność umysłową Krzysztofa Krawczyka w momencie sporządzania testamentu. Syn piosenkarza utrzymuje, że przed osiemnastoma laty sporządzono inny dokument, w którym on również dziedziczył część majątku.

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Nieobecni na rozprawie

Kolejna rozprawa odbyła się w środę 30 listopada. Doszło w jej trakcie do przesłuchania świadków. Na pytania odpowiadali m.in. Marian Lichtman z żoną Barbarą, była partnerka Krzysztofa Krawczyka Juniora Katarzyna Filipik. Przesłuchano również siostrzenicę Ewy Krawczyk, Sylwię Urbańczyk.

Na sali zabrakło Krzysztofa Igora Krawczyka, który miał zwolnienie lekarskie. Nie pojawiła się też Ewa Krawczyk. Jak wyjaśnił Andrzej Kosmala, wdowa po Krawczyku nie jest osobą pozywającą. Złożyła wyjaśnienia na pierwszej rozprawie i na kolejnych reprezentuje ją adwokat. "To w zupełności wystarczy" - powiedział Andrzej Kosmala w rozmowie z "Faktem".

Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska
Ewa Krawczyk/Youtube @Wirtualna Polska

Jak myślicie, jak skończy się spór o majątek między Krzysztofem Krawczykiem Juniorem a jego macochą?

To też może cię zainteresować: Dorota Stalińska zarabia zawrotne kwoty. Jakim majątkiem dysponuje gwiazda

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Martyniuk zdecydowała się wyjaśnić swoje skandaliczne słowa skierowane do internautów. Przy okazji opowiedziała, jak dziś sprawuje się jej syn

O tym się mówi: Popularny w sieci ksiądz mówi o spowiedzi. Zdradził, dlaczego księża w konfesjonale wypytują o szczegóły grzechów