Jak podaje portal "Pomponik", Danuta Martyniuk zdecydowała się wrócić do skandalu, jaki wywołało jej zwrócenie się w wulgarny sposób do internautów. Żona króla disco polo zdecydowała się wyjaśnić, skąd u niej tak nerwowa reakcja.

Nerwowa reakcja Danuty Martyniuk

Każdy, kto bardziej lub mniej uważnie śledzi medialne doniesienia o rodzinie Martyniuków, wie, że Zenek i Danuta nie mieli łatwego życia ze swoim jedynakiem. Daniel Martyniuk regularnie pakował się w kłopoty. Na swoim koncie ma konflikt z prawem, medialne zaczepki i przepychanki, a także kilka innych wyskoków.

Po każdym występku Daniela Martyniuka, jego rodzice musieli mierzyć się z wieloma negatywnymi komentarzami pod własnym adresem. Nie brakowało głosów, że zachowanie młodego Martyniuka to efekt rozpieszczenia przez rodziców i tolerowania kolejnych wyskoków.

Nie da się ukryć, że Danuta Martyniuk starała się za każdym razem bronić Daniela, niezależnie od tego, czy jego zachowanie dało się obronić, czy nie. Kiedy młody Martyniuk łamał zasady kwarantanny i internauci wytknęli mu, że naraża innych, Danuta Martyniuk stanowczo zażądała od komentujących, żeby ci "pozamykali te mordy".

Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post
Danuta Martyniuk/YouTube @Jastrząb Post

To długo się za nią ciągło

Te słowa długo ciągnęły się za Danutą Martyniuk i negatywnie wpływały na jej wizerunek. Żona Zenka niespodziewanie zdecydowała się wrócić do tych słów i wyjaśnić, dlaczego zachowała się w taki, a nie inny sposób.

Jak wyjaśnia, jej wulgarna reakcja miała związek z "ogromnym hejtem", jaki się na nich wylał. W rozmowie z "Party" przyznała, że czytając tak wiele negatywnych komentarzy na temat swojej rodziny, po prostu nie wytrzymała.

Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @Rozrywa
Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @Rozrywa
Zenek i Danuta Martyniukowie/YouTube @Rozrywa

Zapewniła też, że jej syn, jest już innym człowiekiem. "Myślę, że czas tych wszystkich wybryków ma za sobą. Odciął się od social mediów i skupił na układaniu sobie życia na nowo. Stara się być dojrzałym człowiekiem. Dorasta do dorosłości, jak ja to mówię" - stwierdziła Danuta Martyniuk.

Przyjmujecie takie tłumaczenia Danuty Martyniuk?

To też może cię zainteresować: Wiadomo, gdzie Maciej Kurzajewski oświadczył się Katarzynie Cichopek. Wybrał wyjątkowe miejsce

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekunom królików w studiu. Co się stało

O tym się mówi: Straż miejska może zapukać do drzwi. Trwają wielkie kontrole. Mandatów jest coraz więcej