Bożena nie tak wyobrażała sobie swoje własne małżeństwo. Znajomi mówili jej, że powinna zamieszkać ze swoim ukochanym jeszcze przed ślubem, aby poznać jego zachowania. Kobieta posłuchała jednak mamy i przyszłej teściowej, które przekonały ją, że mieszkanie ze sobą przed ślubem jest złe.

Czar prysnął bardzo szybko

Pierwsze pół roku po ślubie minęło w ogromnej euforii. Jednak kiedy radość z nowego związku opadła zaczęła pojawiać się szara rzeczywistość, która niezbyt podobała się Bożenie. Jej mąż stronił od domowych obowiązków, nie potrafił wbić gwoździa, naprawić szafki czy umyć naczyń po sobie.

Bożena nie mogła znieść tego, że kiedy wracają z pracy, Marek kładzie się, aby odpocząć, a ona sama zajmuje się domem i sprząta także po swoim mężu. On sam nie potrafił nawet włożyć skarpetek do pralki. Wreszcie kobieta stwierdziła, że dłużej tego nie zniesie i postanowiła dać swojemu mężowi nauczkę!

Co zrobi Bożena?

Kobieta zaczęła zachowywać się tak samo jak Marek. Zjadła obiad, zanim wróciła do domu, nie posprzątała, nie zrobiła zakupów i nie wstawiła prania. Mąż natychmiast mocno się oburzył i miał pretensje do Bożeny, że nie ma obiadu, ani czystych ubrań. Kobieta zaznaczyła, że przecież ma dwie zdrowe ręce i może sobie sam ugotować i nastawić pralkę.

Bożena miała nadzieję, że w taki sposób jej mąż doceni, to co ona codziennie dla niego robi. Jednak mocno się przeliczyła. Marek stwierdził bowiem, że nie układa im się w małżeństwie, spakował swoje rzeczy i wyprowadził się do mamy!

Co więcej, matka Marka w mig zadzwoniła do swojej synowej i dała jej wykład, że ta nie dba o jej syna. Zaznaczyła, że Marek jest głodny, a Bożena chce z niego zrobić niewolnika! Teściowa Bożeny dodała, że koro Marek pracuje i przynosi pensję, to już nic innego nie może robić w domu, ponieważ musi odpocząć.

Jak informował portal "Życie News": CORAZ WIĘKSZE PROBLEMY Z KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ W CAŁEJ POLSCE. LINIE AUTOBUSOWE ZNIKAJĄ JEDNA PO DRUGIEJ. ADRIAN ZANDBERG O KRYZYSIE W TRANSPORCIE

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA FOREMNIAK ZMAGA SIĘ Z BARDZO POWAŻNYMI PROBLEMAMI ZDROWOTNYMI. GWIAZDA MUSIAŁA UKRYWAĆ DOLEGLIWOŚCI PODCZAS PRACY NAD PLANIE „MAM TALENT”

Portal "Życie News" pisał również: PORYWAJĄCE ZACHOWANIE IGI ŚWIĄTEK PODCZAS WTA FINALS. TENISISTKA KOMPLETNIE ZASKOCZYŁA RYWALKĘ I ODNIOSŁA BŁYSKAWICZNE ZWYCIĘSTWO. AMERYKANKA ZDUMIONA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOLEJKI DO SPECJALISTÓW SPĘDZAJĄ POLAKOM SEN Z POWIEK. WIELE OSÓB NIE WIE, ILE CZEKA SIĘ NA WIZYTĘ U PSYCHOLOGA. BYWA, ŻE TRZEBA SIĘ NACZEKAĆ

Jak zatem widać, Marek potrzebuje kobiety, która zaopiekuje się nim jak jego mama. Jednak Bożenie w żaden sposób nie odpowiada taki układ. Czy zatem powinna rozwieść się z Markiem?