Przyjechała ze swoją dorosłą córką, która jest bardzo niezadowolona ze stylu ubioru matki. Faktem jest, że kobieta mieszka teraz z mężczyzną w wieku własnych synów. Ten młody człowiek jest dziewiętnaście lat młodszy od Eleny.

Aby go dopasować, kobieta często zakłada młodzieżowe rzeczy, które na niej wyglądają śmiesznie. Spójrz sam! Jakie są rajstopy z kotami!

Sama bohaterka twierdzi, że bardzo kocha swojego młodego małżonka i tylko ze względu na niego zgodziła się na przemianę.

W „Fashion Store” zdjęcia Eleny wybrała jej córka. Nie poradziła sobie z zadaniem.

Pierwszy zestaw został wybrany całkowicie niepoprawnie w planie proporcjonalnym.

Drugi wygląd źle wygląda z powodu braku odpowiedniej bielizny modelującej.

Trzeci strój, reprezentowany przez turkusową sukienkę, wygląda mniej więcej normalnie w porównaniu do reszty strojów.

Teraz oceńmy pracę profesjonalistów! Tym razem wykonali bardzo dobrą robotę. Po pierwsze Elena zmieniła fryzurę, pozwoliła sobie modną fryzurę i efektowną stylizację. Jej atrakcyjny wygląd został podkreślony zgrabnym makijażem. Po drugie, wszystkie stroje są bardzo dopasowane do niej i przemyślane!

Pierwszy obraz, który składał się z podstawowych rzeczy, sprawił, że Elena była wizualnie o dziesięć lat młodsza. Taki strój, wykonany w odcieniach błękitu, bardzo jej pasuje.

Drugi zestaw, reprezentowany przez stylowy granatowy garnitur, wygląda po prostu wspaniale. Jednak skórzane czerwone rękawiczki, naszym zdaniem są zbędne.

Niestety trzecia odsłona była szczerze rozczarowująca. Reprezentowała go czerwona sukienka, czarne rajstopy i ciemne buty.

Sam styl sukienki podkreślał brzuch Eleny, a rajstopy z nią nie współgrają.

Jednak ogólnie transformacja była bardzo udana. Teraz Elena nie wygląda na dużo starszą niż jej mąż.

Czy spodobały Ci się wyniki stylizacji? Jaki obraz głównej bohaterki zapamiętasz na dłużej?

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA POINFORMOWAŁA O NIESPODZIEWANEJ DECYZJI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. NIC TEGO NIE ZAPOWIADAŁO

Z życia gwiazd: KAROL STRASBURGER OCENIŁ KOMPLEKSY WIELU MĘŻCZYZN. UDOWADNIA, ŻE WOLI MIEĆ „MAŁY”, A ONI REKOMPENSUJĄ SOBIE COŚ POPRZEZ „WIELKIE”