Portal „Jastrząb Post” podaje, że rodzina Kardashianów nadal świetnie sobie radzi. Razem ich notowania można liczyć w miliardach dolarów, a nawet z osobna poszczególni członkowie klanu są sporo warci.

Najmniej popularny jest brat słynnych sióstr. Rob jest warty około dziesięciu milionów. Większość majątku zyskał dzięki udziałowi w reality show rodziny oraz linii skarpetek, którą sygnował swoim nazwiskiem.

Następny jest Scott Disick z około 45 milionami dolarów. Były partner Kourtney dorabia się dzięki licznym biznesom i umowom promocyjnym. Podobną wartość ma Kendall Jenner czyli czwarta z sióstr. Znaczna część jej majątku to kontrakty z kariery modelki.

Kolejną osobą jest Khloe Kardashian z około 60 milionami dolarów. Oprócz występów w reality show posiada ona własną linię ubrań. Podobny majątek ma mieć partner najmłodszej z sióstr, Travis Scott. Jest on obecnie jednym z popularniejszych raperów w USA.

Około 65 milionów dolarów netto warta jest najstarsza Kardashianka. Kourtney jest influencerką, producentką i posiada firmę Poosh.

Następna jest Caitlyn Jenner czyli ojciec dwóch najmłodszych sióstr. Jej sto milionów pochodzi z programów telewizyjnych, publicznych wystąpień i książek odnośnie zmiany płci. O 70 milionów więcej jest warta jej była żona Kris, która jest menadżerką swoich dzieci.

Na najniższym stopniu podium jest Kylie Jenner. Jej fortuna szacowana jest na około 750 milionów dolarów dzięki własnej marce kosmetycznej.

Na drugim miejscu znalazła się Kim Kardashian, która zapoczątkowała popularność całej rodziny. Warta jest około 1,4 miliarda dolarów dzięki profilowi w mediach społecznościowych, licznym kontraktom i marce perfum.

Z kolei za najbogatszego uznaje się jej byłego już męża, który jednak nadal bardzo powiązany jest z rodziną i dalej uznawany jest za jej członka. Kanye West może pochwalić się 6,6 miliardami dolarów. Raper zarabia na muzyce oraz współpracy z Adidas i Gap Inc.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Politycy radzą, jak oszczędzać energię w dobie kryzysu. Kilku z nich ujawniło, co robi, aby zużywać jak najmniej. Postawą zaskoczył brat Magdy Gessler

Jak informował portal „życie.news”: Polacy mocno się obecnie martwią o dostawy energii elektrycznej. W jakich sytuacjach mogą nam je odciąć. Jest tylko kilka możliwych przypadków

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Anna Mucha w mocnych słowach podsumowała młodsze koleżanki po fachu. "Niech nie opowiadają pierdół". O co chodzi

Sprawdź również ten artykuł: Książę Harry złożył królowi Karolowi III i królowej małżonce propozycję. Camilla słysząc to, opluła się herbatą. O co chodzi