Królowa Małżonka Camilla najwidoczniej „opluła się herbatą” po tym, jak książę Harry zasugerował, by zakończyć spór z królem Karolem III. Rzekomo książę Sussex zasugerował mediatora, który pomógłby zażegnać konflikt.

Propozycja księcia Sussex zdumiała króla i królową

Zagraniczna prasa donosi, że przyjaciel rodziny powiedział: „Harry wszedł z uściskami i najlepszymi intencjami i powiedział, że chce oczyścić atmosferę. Właściwie zasugerował, aby skorzystali z usług mediatora, aby podjąć próbę rozwiązania problemu, co sprawiło, że Karol był nieco zdezorientowany, a Camilla wypluła upijaną właśnie herbatkę.

Jak donosi źródło, Harry na swoją propozycję usłyszał, że jest śmieszna i jako rodzina załatwią tę sprawę we własnym gronie. Oczywistym jest fakt, że wielu Brytyjczyków chciałoby ponownie ujrzeć Harry'ego i Meghan w szeregach królewskich pracowników, jako pełnoprawni członkowie tej zamkniętej społeczności.

Źródło kontynuowało - myślę, że musimy pamiętać, że decyzja Harry'ego i Meghan o odejściu była ich decyzją. Królowa zostawiła im drzwi otwarte na rok, a celem było to, by pod koniec tego roku powiedzieli tak, wiesz, co my. Chcesz wrócić, albo nie, jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi, żyjąc życiem, którym żyjemy.

Harry już wcześniej wskazywał na napięcie z ojcem, twierdząc, że obecny król Wielkiej Brytanii odciął go od finansów podczas trwania medialnej burzy po osławionym wywiadzie z Oprah Winfrey w 2021 roku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiła się propozycja wprowadzenia świadczenia 500 plus dla małżeństw. Kto mógłby skorzystać z dodatkowych pieniędzy

O tym się mówi: Miejsce ostatniego spoczynku Krzysztofa Krawczyka czekają zmiany. Opinia publiczna krytykuje pomysł Andrzeja Kosmali