Elżbieta II zmarła 8 września w wieku 96 lat. Choć wiele osób miało nadzieję, że te smutne wydarzenie ponownie zbliży zwaśnionych członków rodziny królewskiej, raczej nie ma na co liczyć w tym względzie.

Portal „Goniec” podaje, że na jaw wychodzą szczegóły tamtego dnia i nie stawiają one Harry’ego w zbyt dobrym świetle.

Jak się okazuje, gdy w ostatnich momentach monarchini towarzyszyła jej córka Anna i syn Karol, który zdążył dotrzeć na czas do Szkocji.

Reszta najbliższych nie miała takiego szczęścia, a już całkiem spóźniony był właśnie młodszy syn obecnego króla, który nadal znajdował się na pokładzie lecącego samolotu gdy do publicznej informacji podano komunikat o śmierci Elżbiety II.

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com

Wcale jednak tak nie musiało być. Brytyjskie media ujawniły, że Harry miał lecieć do Szkocji razem z bratem oraz wujami, Andrzejem i Edwardem. Książę miał się jednak obrazić, że nie zezwolono by towarzyszyła mu żona. Nie udobruchał go nawet fakt, że tak samo została potraktowana księżna Kate, która została w Londynie.

„Harry był tak zajęty próbą zabrania Meghan do Balmoral i awanturowaniem się z rodziną, że spóźnił się na lot” – podaje informator. W efekcie brat księcia Williama musiał lecieć sam.

Choć podczas uroczystości pożegnalnych królowej rodzina na razie zawiesiła konflikt, niestety wszystko wskazuje, że jest to tylko chwilowe.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Polacy mocno się obecnie martwią o dostawy energii elektrycznej. W jakich sytuacjach mogą nam je odciąć. Jest tylko kilka możliwych przypadków

Jak informował portal „życie.news”: Politycy radzą, jak oszczędzać energię w dobie kryzysu. Kilku z nich ujawniło, co robi, aby zużywać jak najmniej. Postawą zaskoczył brat Magdy Gessler

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Książę Harry złożył królowi Karolowi III i królowej małżonce propozycję. Camilla słysząc to, opluła się herbatą. O co chodzi

Sprawdź również ten artykuł: Marian Lichtman pogrąża wdowę po Krzysztofie Krawczyku. Sprawę stawia jasno. "Nie może być tak, że Ewa opływa w luksusy"