Jak przypomina portal "Pomponik", jesteśmy coraz bliżej kolejnej rozprawy w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Po przeciwnych stronach staną jedyny syn piosenkarza i wdowa po artyście. W poniedziałek 26 września na sali sądowej ma stawić się Marian Lichtman wspólnie ze swoją żoną Bożeną. Były przyjaciel muzyka zapewnia, że będzie walczył ze wszystkich sił o Krzysztofa Krawczyka Juniora, który żyje na "skraju ubóstwa", podczas gdy Ewa Krawczyk "opływa w luksusy".

Ciąg dalszy walki o majątek po Krzysztofie Krawczyku

Od śmierci Krzysztofa Krawczyka ciągnie się spór o pozostawiony przez artystę majątek. Po dwóch stronach barykady stoją jedyny syn gwiazdora - Krzysztof Krawczyk Junior, a także wdowa po piosenkarzu - Ewa Krawczyk. Po tym, jak się okazało się, że Junior nie został ujęty w testamencie, postawnowił walczyć o swoje.

Syn Krzysztofa Krawczyka wskazuje, że we wcześniejszej wersji testamentu był uwzględniony jako spadkobierca. Tuż przed śmiercią miało to ulec zmianie. Dlatego Junior chce podważyć testament z 2020 roku. W walce o należny mu jego zdaniem majątek, wspiera go między innymi Marian Lichtman, który ma zeznawć na najbliższej rozprawie.

Lichtman i jego żona Bożena, mają zeznawać zdalnie, bo obecnie przebywają w Amsterdamie, w związku z czym nie są w stanie pojawić się na rozprawie osobiście. Lichtman nie zamierza pozwolić, aby syn jego przyjaciela żył "na skraju ubóstwa", poczas gdy wdowa po Krawczyku "opływa w luksusy".

Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24
Krzysztof Krawczyk Junior i Ewa Krawczyk/YouTube @Wieści-24

"Po prostu mu się to należy"

Marian Lichtman zapewnia, że będzie walczył o Krzysztofa Krawczyka Juniora, bo jest przekonany, że pieniądze ze spadku "po prostu mu się należą". Członek zespołu "Trubadurzy" wskazywał, że Krawczyk zapewniał, że jeśli go zabraknie, to jego żona z pewnością o niego zadba.

"A to się nie dzieje. Ja tego nie rozumiem, po co ten magiel? Wystarczyłoby, żeby kupiła mu, choć kawalerkę i zapewniła pieniądze na lekarstwa, które musi brać" - powiedział Lichtman w rozmowie z "Faktem".

Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube:  Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka
Marian Lichtman i Krzysztof Krawczyk Junior / YouTube: Plotki Rozrywka

Myślicie, że Krzysztof Krawczyk Junior ma szansę wygrać sprawę?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz nie mogła przejść obok tego obojętnie. Była żona Macieja Kurzajewskigo uderza w Katarzynę Cichopek

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiły się pierwsze prognozy pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy nie mają dla nas najlepszych wieści

O tym się mówi: Sytuacja Polaków jest coraz gorsza. Pod adresem władz padają coraz mocniejsze słowa. "Wziąłbym kija i gnał"