Jak informuje portal "Pomponik", byłej żonie Macieja Kurzajewskigo mocno daje się we znaki znajomość jej byłego męża z Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz miała dość nerwowo zareagować na komentarz Cichopek. Zdecydowała się na odwet, przy okazji wplątując we wszystko swoich synów. Poznajcie szczegóły.

Nie cichną plotki o Macieju Kurzajewskim i Katarzynie Cichopek

Po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17. wspólnie spędzonych latach, zdecydowali się rozwieść, ruszyła lawina spekulacji, co mogło stać za ich decyzją. Nieco światła na sprawę, rzucił wywiad udzielony przez Marcina Hakiela. Tancerz zasugerował w nim, że w życiu aktorki pojawił się inny mężczyzna.

Podejrzenia od razu padłu na Macieja Kurzajewskiego, z którym Cichopek prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Oliwy do ognia dolewały zakulisowe doniesienia pracowników śniadaniówki, którzy wskazywali, że prowadzących faktycznie łączy coś więcej niż tylko praca. Sami zainteresowni w żaden sposób nie odnieśli się do pojawiających się na ich temat plotek.

Paulina Smaszcz ma dość

Nawet po oficjalnym rozwodzie, Katarzyna Cichopek nie zdecydowała się zdradzić czy i ewentualnie z kim układa sobie życie. Dość często można jednak zobaczyć jej reakcje na posty zamieszczane przez Macieja Kurzajewskiego. Jeden z nich, szczególnie mocno zalazł za skórę byłej żonie dziennikarza - Paulinie Smaszcz.

Mowa o emotikonie serca, którą Katarzyna Cichopek zamieściła pod postem Kurzajewskiego, w którym pochwalił się swoim triathlonowym debiutem. Ta reakcja i komentarze, jakie na jej temat pojawiły się w prasie, rozsierdziły Paulinę Smaszcz.

"Ale się cieszę z tego serduszka Kasi. Łejery! OMG! No, tylko że ktoś nie zauważył, że z gratulacjami pierwsi byli nasi synowie i ja, bo znamy wszystkie sukcesy Maćka od 25 lat. Hello?!" - napisała była żona Kurzajewskiego.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Tabletki z jodkiem potasu pilnie trafiają do staży pożarnej. Michał Dworczyk komentuje. Czy mamy powody do obaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do sieci wyciekły zdjęcia z 8. ślubu Michała Wiśniewskiego. Takiego widoku nikt się nie spodziewał

O tym się mówi: Sytuacja Polaków jest coraz gorsza. Pod adresem władz padają coraz mocniejsze słowa. "Wziąłbym kija i gnał"