Wokalista i idol wielu ludzi, którzy zachwycali się twórczością zespołu Ich troje, gdy był on u szczytu kariery, zasłynął z kilku ślubów, z których wszystkie, prócz tego z Polą zakończyły się rozwodem.

Unikatowe zdjęcia ślubne Poli i Michała Wiśniewskich zachwyciły fanów!

Para bardzo skutecznie trzymała w tajemnicy swój związek, ślub i będące w drodze dziecko. Gdy tylko pojawiły się przesłanki i doniesienia medialne na temat kolejnego związku piosenkarza, tabloidy skrupulatnie wyliczyły mu wszystkie żony, oraz dzieci, których się doczekał. Sensacją okazało się kolejne dziecko, które jest owocem związku Michała Wiśniewskiego z Polą Wiśniewską.

Najnowsze doniesienia super expressu dotyczą 8 ślubu piosenkarza. Jak się okazuje, 50-letni Michał Wiśniewski wziął po raz drugi ślub ze swoją piątą żoną, 37-letnią Polą.

Ich decyzja wynika z tego, że w czasie ich pierwszego ślubu obowiązywały rządowe obostrzenia związane z ogłoszoną na całym świecie pandemią. Zakochani nie mogli zatem zorganizować wielkiego wesela. Według medialnych doniesień, uroczystość odbyła się 6 września bieżącego roku, a rozpoczęła ją odnowiona przysięga małżeńska. Wokalista świętował również tego dnia swoje urodziny.

Artysta pochwalił się wzruszającymi chwilami na mediach społecznościowych - [...] Było pięknie i niesamowicie wzruszająco 🥹 Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość 💖 Nie zapomnimy nigdy Waszych szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów. Love 🍒 - napisał na Instagramie w opisie do zdjęć z uroczystości.

To też może cię zainteresować: Anna Mucha w mocnych słowach podsumowała młodsze koleżanki po fachu. "Niech nie opowiadają pierdół". O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisliśmy w ostatnich dniach: Niebawem czeka nas zmiana czasu na zimowy. Kiedy dokładnie to nastąpi. Czy to już ostatni raz, kiedy przesuniemy wskazówki w naszych zegarach