Jak przypomina portal Jastrząb Post, Dorota Szelągowska zadebiutowała w telewizji jeszcze jako nastolatka. To właśnie wtedy mogliśmy oglądać ją w programie „Rower Błażeja”. Taki start bez wątpienia przyczynił się do szybkiego rozwoju jej kariery.

Dorota Szelągowska sprawdza się w tym co robi i świetnie zarabia!

Początkowo Szelągowska pracowała w Telewizji Polskiej, między innymi jako jedna z prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Po pewnym czasie gwiazda przeszła jednak do stacji TVN, gdzie otrzymała swój program, który był spełnieniem jej marzeń. Gwiazda nieprzerwanie prowadzi programu wnętrzarskie i świetnie się w tym sprawdza.

Ogromna metamorfoza gwiazdy zdobyła uznanie u fanów!

Ostatnio Dorota Szelągowska zdecydowała się na nieco szaleństwa w swoim życiu. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z przemiany! Widzimy na nich nową fryzurę, a także świetnie wykonany makijaż!

Wcale tak nie wyglądam, to oczywista oczywistość, a ten wyjątek tylko potwierdza tę regułę – zażartowała gwiazda pod opublikowanym zdjęciem.

Fani natychmiast docenili wygląd celebrytki i nie szczędzili jej komplementów w komentarzach. Wiele osób było zachwyconych wyglądem Szelągowskiej. Zresztą, zobaczcie sami!