Ostatnio moja mama zaczęła spędzać dużo czasu ze swoim przyjacielem. A teraz powiedziała, że ​​postanowili się pobrać. Ale ona ma już ponad sześćdziesiąt lat! Czy w tym wieku warto robić takie bzdury? Ona nie ma sumienia! Nie pójdę na wesele.

Moja mama jest już stara: ma 63 lata. A teraz zdecydowała, że musi ponownie wyjść za mąż!Jej mężczyzna jest jeszcze starszy, ma już 70 lat.Mama nie jest zawstydzona, że ​​zamierzają się pobrać w tym wieku. Jej mężczyźnie też to nie przeszkadza. Dlaczego nie pomyślą o tym, jak ludzie będą na nich patrzeć ?! I planują prawdziwy ślub.Chcą zaprosić wszystkich krewnych i przyjaciół.Nie rozumiem, jak mam to wyjaśnić dzieciom.

Kiedy urodziła się moja córka, mama była bardzo szczęśliwa Potem urodziło się dziecko mojego brata. Mama biegała między nami, chciała wszystkim pomóc w wychowaniu dzieci. W rezultacie ja i mój brat kupiliśmy jej działkę. ... Mama się tam przeprowadziła i zaczęliśmy do niej przychodzić z dziećmi. Tak było lepiej dla wszystkich

To właśnie na tej działce mama poznała swojego przyjaciela.Mama mówi, że bardzo chciał ją nauczyć, jak wszystko sadzić, bo naprawdę dużo wiedział na ten temat. Brat powiedział mi, że ten dziadek przez całe lato chodził do mamy. A mama spędzała z nim cały swój wolny czas. Poświęciła nawet znacznie mniej uwagi wnukowi!

Pomimo tego, że sezon zmienił się na chłodniejszy, mama nie spieszyła się z wyjazdem do miasta. Odwiedziła go nawet zimą. On człowiek, który cierpiał przez całe życie. A teraz mieszka z siostrą, ale sam nie ma rodziny. Mamie najwyraźniej było go żal. Martwiła się, że nikt nie gotuje dla niego. Ciągle przynosiła mu zupy.

Kiedy mama powiedziała nam, że oni zdecydowali się na ślub, zareagowaliśmy bardzo negatywnie. Zacznijmy od tego, że ten człowiek nie ma nic, nawet własnego domu. Tak, dostaje dobrą emeryturę, ale to wszystko. Postanowili nawet, że pod koniec lata wybiorą się nad morze. Będzie to prawdziwy miesiąc miodowy.

Ta sytuacja bardzo mnie zdenerwowała. Znajomi mnie nie rozumieją, mówią, że mama może wreszcie żyć swoim życiem. Mówią, że to cudowne, ponieważ wcześniej zajmowała się tylko wychowywaniem dzieci. I nie przeszkadza mi, że moja matka żyje swoim życiem. Ale po co się żenić? Mówię, że to niemożliwe, ale mama mnie ignoruje. A mój brat woli milczeć, w żaden sposób nie komentuje obecnej sytuacji.

A co ja mam robić?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAK WYGLĄDAŁO ŻYCIE JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ PO WYPROWADZCE Z PAŁACU PREZYDENCKIEGO? MUSIAŁA KOMPLETNIE ZMIENIĆ STYL SWOJEGO ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: WIADOMO, JAK WIELKI MAJĄTEK OTRZYMALI W SPADKU KSIĄŻĘ WILLIAM I HARRY. OKAZUJE SIĘ, ŻE KRÓLOWA MATKA PODZIELIŁA TĘ KWOTĘ NIERÓWNO. KTO OTRZYMAŁ WIĘCEJ

Z życia gwiazd: DANIEL MARTYNIUK ZACZYNA ŻYCIE NA NOWO? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WŁAŚNIE OTRZYMAŁ OD RODZICÓW MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SPOREGO BIZNESU