Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami i w wielu domach trwają już ogromne przygotowania. Wiele rodzin ubrało już drzewko choinkowe, wiele czeka z tym aż do 24 grudnia.

Można sporo zarobić!

W zależności od upodobań niektórzy ubierają choinki zgodnie z aktualnymi, nowoczesnymi trendami. Jednak wiele osób wybiera tradycje i przystrajają drzewko wiekowymi już ozdobami, które nierzadko stanowią rodzinną pamiątkę.

Spora część Polaków ma jeszcze w swoich domach ozdoby wprost z PRL-u. Muchomorki, cukierki, lampki choinkowe imitujące świece, czy też szklane szyszki niegdyś były bardzo popularne. Okazuje się, że obecnie takie ozdoby wracają do łask, a ich ceny na internetowych aukcjach nieustannie rosną!

Kto kupuje takie ozdoby?

- Dwóch Mikołajów, jeden grzybek i jeden kotek. Używane, mają już swoje lata, zdobienia miejscami powycierane, występują zabrudzenia i otarcia. Cena wywoławcza: 79 zł – przywołuje jedną z ofert zamieszczoną w serwisie Allegro, portal Business Insider Polska.

To nie wszystko. Ceny za 10 bombek kształtują się na poziomie około 200 złotych! Zestaw 40 drucianych pajacyków kosztuje natomiast 100 złotych.

Takie choinkowe ozdoby sprzed lat chętnie kupują kolekcjonerzy, a także osoby, które z łezką w oku wspominają czasy PRL-u i swojej młodości! Warto więc sprawdzić, czy nasz strych nie skrywa skarbów, na których możemy nieźle zarobić!

Na bombkach można nieźle zarobić!  Źródło: sprzedajemy.pl
Na bombkach można nieźle zarobić! Źródło: sprzedajemy.pl

Jak informował portal "Życie": MĘŻCZYZNA PO DWÓCH DEKADACH ZDRADZIŁ ŻONĘ, A KOCHANKA CHCIAŁA WROBIĆ GO W DZIECKO. NIE MIAŁ POJĘCIA, ŻE JEGO UKOCHANA RÓWNIEŻ NIE BYŁA ŚWIĘTA

Przypomnij sobie: KOBIETA WYZNAŁA, ŻE ZNALAZŁA SIĘ W BARDZO TRUDNEJ SYTUACJI. PANDEMIA UNIEMOŻLIWIA JEJ SPOTKANIE Z UKOCHANĄ MAMĄ, KTÓRA PRZEBYWA W DOMU SENIORA

Portal "Życie" pisał również: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

Pisaliśmy również o: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE