Czeka nas kolejny ciepły dzień. Dziś możemy się spodziewać temperatury do 24 stopni Celsjusza.

Poniedziałek będzie kolejnym ciepłym dniem – temperatura będzie wynosić maksymalnie od 18 stopni na Podlasiu do 24 stopni na Dolnym Śląsku. Możemy się spodziewać małego i umiarkowanego zachmurzenia oraz słabego i umiarkowanego, południowego wiatru.

Na terenie całego kraju odczujemy komfort termiczny. Najwyższa wilgotność powietrza, 70 procent, wystąpi w północno-zachodnich regionach Polski.

W Trójmieście możemy się spodziewać temperatury do 19 stopni, a także słabego i umiarkowanego wiatru ze wschodu. Ciśnienie w południe będzie wynosić 1019 hPa.

Dla Krakowa będzie to słoneczny dzień, temperatura do 22 stopni Celsjusza. Wiatr z południa – słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 989 hPa.

W Poznaniu temperatura będzie wynosić do 21 stopni Celsjusza, zachmurzenie małe oraz umiarkowane. Wiatr słaby i umiarkowany, z południa. W południe barometry wskażą 1008 hPa.

W Warszawie będzie na ogół słonecznie, temperatura do 21 stopni, słaby i umiarkowany wiatr z południa. W południe na barometrach zobaczymy 1006 hPa.

We Wrocławiu możemy się spodziewać małego oraz umiarkowanego zachmurzenia i temperatury do 24 stopni. Wiatr słaby i umiarkowany, z południa. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

To może Cię zainteresować: MAMY NOWY ZNAK ZODIAKU! NAUKOWCY POTWIERDZAJĄ – ZMIENIŁ SIĘ CAŁY HARMONOGRAM ZNAKÓW!

Życie pisało także o: CZY JEST MOŻLIWE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE POMIMO WYRZECZEŃ FIT? OTO SPOSOBY!

Źródło: „tvnmeteo.tvn24.pl”