Ida Nowakowska przez wiele lat była jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Od momentu debiutu w programie "Pytanie na śniadanie" w 2018 roku, zdobyła serca widzów swoją charyzmą i profesjonalizmem. Niestety, roszady kadrowe na Woronicza sprawiły, że dziennikarka musiała pożegnać się z dotychczasowym stanowiskiem, informuje Pomponik.


Ida Nowakowska zyskała ogromną popularność jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". Jej talent i osobowość przyniosły jej kolejne propozycje, w tym prowadzenie "Sylwestra Marzeń" i wakacyjnej trasy koncertowej Dwójki. Była również twarzą muzycznego talent show "The Voice Kids" oraz talk-show "Ameryka da się lubić". Jednakże, wielka przebudowa mediów publicznych zakończyła jej karierę na Woronicza, podobnie jak wielu innych gwiazd TVP, w tym Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Izabelli Krzan i Małgorzaty Opczowskiej.


Mimo że Ida Nowakowska nie powróciła jeszcze na antenę i nie związała się z żadną z konkurencyjnych stacji, wciąż pozostaje obecna w mediach i regularnie pojawia się na branżowych imprezach. Podczas jednej z nich, dziennikarka wyjawiła, że pracuje nad nowymi, ciekawymi projektami. "Nie mogę za dużo powiedzieć, natomiast pracuję nad bardzo ciekawymi rzeczami, za które proszę trzymajcie kciuki. (...) Jestem jeszcze na etapie decyzji, więc staram się nie popełnić błędu" - zdradziła.


Zapytana o jej aktualny stosunek do byłego pracodawcy, Ida Nowakowska podkreśliła, że nigdy nie oglądała zbyt wiele telewizji, ponieważ jej życie zawodowe było pełne wyjazdów.

"Teraz mam mało czasu na cokolwiek, mniej niż kiedykolwiek miałam" - tłumaczyła wymijająco. Dziennikarka również odniosła się do spadku oglądalności "Pytania na śniadanie" po odejściu poprzedniej ekipy. "Myślę, że zawsze oceną czegoś, co jest realizowane w telewizji, jest liczba widzów" - przyznała.


Na pytanie, czy odczuwa satysfakcję słysząc o spadku popularności "PnŚ", Ida stanowczo zaprzeczyła. "Satysfakcji nigdy nie mam, nigdy nikomu źle nie życzę (...). Ja uważam, że 'PnŚ' to była praca wielu ludzi (...) więc odnośnikiem jest zawsze widz (...). Nasze wyniki oglądalności zawsze nas bardzo cieszyły, bo była bardzo wysoka" - podsumowała dziennikarka.


Ida Nowakowska udowadnia, że nawet po trudnych zmianach w karierze, można odnaleźć nowe ścieżki i wyzwania. Jej determinacja i profesjonalizm z pewnością przyniosą jej kolejne sukcesy, a widzowie niecierpliwie czekają na jej powrót na ekrany.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Siostra nie widziała mnie od 20 lat. Dowiedziała się, że mama choruje": Przyjechała i zabrała ją do notariusza


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bieda na starość? Michał Wiśniewski ujawnia, ile dostanie emerytury