Przeniesienie Roberta Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony to jeden z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Polski piłkarz osiągnął niesamowity sukces, za którym idą z kolei kosmiczne pieniądze.

Medialny temat numer jeden

Jak podaje portal Pomponik, do tej pory Robert Lewandowski zagrał w barwach Barcelony w zaledwie dwóch meczach, a w żadnym z nich nie zdobył ani jednej bramki. Nie ma jednak podstaw do obaw, nasz piłkarz na pewno wróci do swojej świetnej formy. Teraz jednak media, skupiają się na zupełnie innych aspektach życia Lewandowskiego.

Okazuje się, że magazyn AS publikujący w Hiszpanii, zwrócił uwagę na to, jakim majątkiem dysponuje obecnie piłkarz. Wiadomo już, że obecnie Lewy jest w posiadaniu ogromnej willi na Majorce. Jej wartość oceniono na 7 milionów euro.

Gdzie zamieszka rodzina?

To właśnie w tej willi Lewandowscy zamieszkali na ten moment. Wiadomo jednak, że Lewandowscy niebawem kupią jeszcze jeden dom w Hiszpanii. Na początku mówiono, że rodzina jest zdecydowana na zakup domu w samej Barcelonie, jednak teraz często w doniesieniach pojawia się miasteczko Stiges.

Gdzie faktycznie zamieszkają Lewandowscy i na jakie luksusy postawią przy wyborze nowego domu? Tego pewnie dowiemy się niebawem.