Choć wesele trwa zaledwie jeden lub dwa wieczory to często przygotowania do niego trwają całymi miesiącami, a nawet latami! Tak istotne jest przecież zadbanie o salę, kościół, dekorację, posiłki, oprawę muzyczną, samochód, który przywiezie Parę Młoda, zakwaterowanie gości czy upominki dla nich.

To wszystko bardzo często spada na plecy Państwa Młodych, również finansowo. Gdy kończą się przygotowania i dzień ślubu już za chwilę młodzi często chcą mieć to już po prostu za sobą i aby wszystko poszło po ich myśli. Jednak tak nie stało się w tym przypadku.

Historia tej Panny Młodej jest naprawdę przykra i trzeba jej wyjątkowo współczuć. Jej wielki dzień zepsuła pandemia i strach przed zarażeniem się. Gdyby tego było mało, gdy otworzyła z mężem koperty zwyczajnie załamała ręce. Okazuje się, że musiała dopłacić do organizacji wesela i to słono!

Panna Młoda zawiedziona gośćmi na swoim weselu. Jej historia jest naprawdę smutna!

Magda, Panna Młoda cytowana przez Wirtualną Polskę wraz z narzeczonym wyprawiła wesele w dobie pandemii. Choć zaprosiła dokładnie 104 osoby to na imprezę przyszły tylko 54.

Bliscy Pary Młodej tłumaczyli, że ich obawa przed koronawirusem jest większa. To jednak wiązało się z dodatkowymi kosztami.

– Miałam brakujące osoby do minimalnej liczby gości i musiałam rekompensować straty właścicielom sali. W umowie miałam wpisane że jeśli będzie minimum 80 osób, to dzieci do 6 lat będą gratis, a obsługa oraz dzieci 6-12 lat 50 proc. stawki. W związku z tym, że goście nie dopisali, obsługa i dzieciaki kosztowali 100 proc. za talerzyk i dodatkowo doliczyli mi 20 osób za pół stawki bez jedzenia – mówi Panna Młoda WP, cytowana przez Pikio.

Wiele osób zrezygnowało z wzięcia udziału w weselu w ostatniej chwili i to często powiadamiając tylko SMS-em o absencji. Gdy Panna Młoda zajrzała do kopert po prostu załamała ręce. Okazało się bowiem, że z „kopert” zwróciła się im tylko połowa tego, co sami wydali z mężem na organizację przyjęcia.

Jak informował portal "Życie": CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PODWYŻEK OPŁAT ZA PARKOWANIE CZY BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ! BUDŻETY MIAST TOPNIEJĄ, TRZEBA SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI