Wiele osób ma problemy ze znalezieniem swojej drugiej połówki. W takich sytuacjach nie pomaga nawet pozycja społeczna i pieniądze o czym przekonał się 41-letni mężczyzna z brytyjskiego Portsmouth.

Andy Scott jest prezesem firmy inwestycyjnej REL Capital i ma fortunę wartą aż 25 milionów funtów.

„Znalezienie równego partnera staje się trudniejsze, gdy zaczynasz dobrze sobie radzić. Twoja pula odpowiednich kandydatów szybko się zmniejsza.” – mówił w jednym z wywiadów.

Lista wymagań

Mężczyzna ma za sobą poważny zawód miłosny dlatego zdecydował się stworzyć listę cech, które chciałby widzieć u swojej potencjalnej partnerki.

Przede wszystkim kobieta musi być inteligentna, a także pewna siebie i swojej wartości. Ważną cechą jest także szczerość i uczciwość.

Do tego powinna potrafić poradzić sobie w różnych sytuacjach życiowych, a także umieć pokazać dystans do siebie.

Partnerka musi także mieć podobne pragnienia odnośnie przyszłości, a dokładniej pragnienie założenia rodziny i stabilizacji.

Są też bardziej specyficzne wymogi. Wybranka nie może pochodzić z zamożnej rodziny, a do swoich pieniędzy powinna dorobić się sama. Milioner nie chce też nikogo, kto jest uzależniony od mediów społecznościowych i relacjonuje wszystko w sieci.

Jak widać, nie są to jakieś trudne do spełnienia wymagania. Co o nich sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Daniel Martyniuk wraca do normalnego życia? Są najnowsze zdjęcia syna króla disco-polo. Czy wszystko będzie już normalnie

Jak informował portal „Życie.news”: Jolanta Kwaśniewska ma za sobą kolejny rok życia. Była Pierwsza Dama świętowała swoje urodziny. Mało kto powiedziałby, że osiągnęła już taki wiek

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Rodzina Królewska ma już dalekosiężne plany względem Harry’ego, Meghan i ich dzieci. Czy zgodzą się na prośbę królowej Elżbiety II

Sprawdź także ten artykuł: Proste i sprawdzone sposoby na czyszczenie fug między kafelkami. Podpowiadamy jak o nie porządnie zadbać minimalnym kosztem pieniędzy i czasu