W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska nieustannie jest pod baczną obserwacją mediów. Nieustannie mówi się bowiem o wywiadzie jakiego Meghan oraz książę Harry udzielili w mediach. Okazuje się jednak, że tym razem medialny szum wokół rodziny królewskiej spowodowany jest zupełnie inną sprawą.

Zdjęcie wywołało zamieszanie!

Jak doskonale wiemy, w ostatnim czasie w wielu europejskich krajach postanowiono poluzować obostrzenia, które zostały wprowadzone jakiś czas temu w związku z pandemią COVID-19. Z tego też powodu wiele osób zdecydowało się wybrać do restauracji czy też pubów, które przez długi czas pozostawały zamknięte, aby uczcić ich otwarcie.

Serwis abczdrowie informuje, że jedną z takich osób był właśnie książę Karol, który razem ze swoją żoną, księżną Camilą udali się do jednego z brytyjskich pubów, aby napić się piwa. Filmik z tego wydarzenia opublikowano w mediach społecznościowych.

Okazuje się jednak, że sprawa mocno zaniepokoiła internautów. Na nagraniu widać bowiem, że ręka, w której książę Karol trzyma piwo jest bardzo opuchnięta. Brytyjczycy zmartwili się stanem zdrowia księcia, a swoje obawy wyrazili poprzez komentarze opublikowane na Twitterze.

Co się dzieje ze zdrowiem księcia?

- Książę Walii… Twoje ręce są bardzo, bardzo spuchnięte. Proszę, zbadaj się. Życzę zdrowia;

- Martwię się o księcia Karola. Jego ręce są niesamowicie opuchnięte i czerwone - to tylko niektóre z komentarzy opublikowane pod filmikiem na profilu księcia Karola.

Głos na temat całej sprawy zabrała National Health Service. Brytyjska ochrona zdrowia zaznaczyła, że powodem takiej opuchlizny może być zbyt duża ilość soli w diecie, ale także reakcja alergiczna na jad owada, czy też problemy z ruchomością ręki oraz niektóre leki.

Czy zatem ze zdrowiem księcia Karola wszystko jest w porządku? Na ten moment brytyjska rodzina królewska nie zabrała głosu w tej sprawie.

Jak informował portal "Życie": FANI PROGRAMU "MAM TALENT!" NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI SZYMONA HOŁOWNIĘ W POPULARNYM SHOW

Przypomnij sobie: DZIEWCZYNKA NIE ZOSTAŁA DOPUSZCZONA PRZEZ KSIĘDZA DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. KAPŁAN DAŁ ZASKAKUJĄCY POWÓD DECYZJI. RODZICE NIE WIEDZIELI, CO DALEJ

Portal "Życie" pisał również: CZEKAJĄ NAS OGROMNE UPAŁY? KIEDY MOŻEMY SIĘ ICH SPODZIEWAĆ I CZY TAKA POGODA ZOSTANIE Z NAMI NA DŁUŻEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST PROSTA METODA, BY PODWYŻSZYĆ EMERYTURĘ. DODATKI DO ŚWIADCZENIA EMERYTALNEGO TO CAŁA LISTA. WIADOMO, KTO MOŻE Z NICH KORZYSTAĆ I W JAKI SPOSÓB