Od samego początku synowie księcia Karola byli zupełnie różni od siebie. Książę William uchodził raczej za spokojnego i zrównoważonego, natomiast książę Harry znany był jako imprezowicz oraz uwodziciel. Finalnie jednak, książę Harry także postanowił się ustatkować, a na kobietę swojego życia wybrał Meghan Markle. Od ich ślubu minęły już trzy lata!

Książę Harry pozostawał w długiej relacji

Jak przypomina portal Jastrząb Post, wcześniej książę Harry związany był z Chelsy Davy. Obecnie kobieta bardzo mocno angażuje się w swoją karierę i rozwija swoje firmy. Jednak znalazła nieco czasu, aby udzielić wywiadu i wyjawić, co sama twierdzi o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Chelsy Davy oraz książę Harry poznali się kiedy przebywali w Lesotho, gdzie oboje pracowali jako wolontariusze. Para była ze sobą przez siedem lat, a ich rozstanie miało miejsce tuż po ślubie księcia Williama oraz księżnej Kate. Mimo rozstania, Harry oraz Chelsy nadal się przyjaźnią, a bizneswoman była nawet gościem na ślubie księcia oraz Meghan Markle.

To był trudny związek!

Okazuje się jednak, że Chelsy Davy wyjawiła podczas wywiadu wiele cierpkich słów. Wyznała bowiem, że związek z księciem był dla niej bardzo stresujący, a powodem tego wcale nie były wybryki księcia, a nieustanne zainteresowanie mediów ich związkiem!

- Tak, było ciężko. To było szalenie przerażające i niekomfortowe. Źle sobie radziłam, byłam młoda, chciałam żyć normalnie i to było okropne – wyznała Chelsy Davy podczas rozmowy z The Times.

Co więcej, Chelsy Davy wyznała, że bycie partnerką księcia po prostu ją przerosło i nie dałaby rady dalej trwać w tej relacji.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PUBLIKACJA ZDJĘĆ EWY KOPACZ PO WIELU LATACH OD WYDARZEŃ ZE SMOLEŃSKA MOGŁA MIEĆ ZUPEŁNIE INNY CEL? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ PUŁKOWNIK SEVERSKI

O tym się mówi na świecie: TO WIELKA GRATKA DLA FANÓW SERIALU "PRZYJACIELE!" SERIAL WRÓCIŁ NA EKRANY PO PRAWIE 30 LATACH! JAK DZIŚ WYGLĄDAJĄ ZNANE GWIAZDY

Z życia gwiazd: WCZORAJ MIAŁA MIEJSCE OFICJALNA PREMIERA FILMU "DRUGA POŁOWA"! AKTORKI I AKTORZY ZAPOZOWALI DLA MEDIÓW