Brytyjska rodzina królewska od pewnego czasu nie znika z pierwszych stron gazet na całym świecie. Jest to spowodowane nie tylko przykrymi wydarzeniami, które w ostatnim czasie dotknęły rodziny, jak śmierć księcia Filipa, ale także skandalicznymi i kontrowersyjnymi faktami, które co chwilę wychodzą na jaw.

Życie księżnej nie było usłane różami

Jak informuje portal Jastrząb Post, książę Harry odważył się zabrać głos na temat przyczyny śmierci jego ukochanej mamy – księżnej Diany.

Księżna Diana udzieliła w 1995 roku wywiadu dla stacji BBC. Rozmawiała wtedy z Martinem Basher’em. To właśnie wtedy księżna wyjawiła, że jej mąż, książę Karol ma romans i od pewnego czasu w ich małżeństwie nieustannie jest jeszcze jedna osoba.

Finalnie okazało się jednak, że księżna została zmanipulowana przez dziennikarza, który pokazał jej sfałszowane wyciągi z konta jej brata, które miały wskazywać na to, że osoby z jej bliskiego otoczenia czerpią finansowe korzyści z doniesień jakie na jej temat publikowane są w mediach na całym świecie. Jak się okazuje, ostatnio książę Harry postanowił zabrać głos na temat całej sprawy.

Książę Harry wyjawił całą prawdę

- Nasza matka była niesamowitą kobietą, która poświęciła swoje życie służbie. Była odporna, odważna i niewątpliwie uczciwa. Efekt kulturowy wyzysku i nieetycznych praktyk odebrał jej życie – zaznaczył książę Harry.

Co więcej, syn księżnej Diany zaznaczył, że to właśnie kłamstwa na jej temat doprowadziły do ogromnej tragedii, a mimo jej śmierci nic nie zmieniło się w tej kwestii.

Warto także przypomnieć, że rok po wywiadzie, którego udzieliła księżna, królowa Elżbieta II wyraziła zgodę na rozwód księżnej Diany i księcia Karola. Jednak zaledwie rok później księżna Diana zginęła w wypadku w Paryżu. Dziennikarz, który przeprowadził wywiad z księżną został zwolniony ze stacji BBC, a sama telewizja wysłała do brytyjskiej rodziny królewskiej listy z przeprosinami za zaistniałą sytuację.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JUŻ NIEBAWEM KOLEJNE OBOSTRZENIA ZOSTANĄ POLUZOWANE. MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ZABRAŁ GŁOS NA TEN TEMAT

O tym się mówi w Polsce: PO OSTATNIEJ PRZYKREJ SYTUACJI KIBICE DRŻĄ O ZDROWIE I KONDYCJĘ DAWIDA KUBACKIEGO! UWIELBIANY SKOCZEK NARCIARSKI DOSTAŁ NIETYPOWĄ WIADOMOŚĆ OD FANKI

O tym się mówi na świecie: CO DALEJ Z POSZUKIWANIAMI ZAGINIONEJ MADDIE? NOWE TROPY PROWADZĄ ZA OCEAN. POLICJA PRZEKAZAŁA INFORMACJE O TAJEMNICZYM MĘŻCZYŹNIE

Z życia gwiazd: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY