W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska jest obecna na pierwszych stronach gazet oraz na portalach informacyjnych niemal na całym świecie. Tym razem nad znaną rodziną znów zawisły ciemne chmury. O co dokładnie chodzi?

Czy książę William jest poważnie zagrożony?

Jak podaje portal Pomponik, książę William dowiedział się o tym, że jego bardzo dobry przyjaciel zachorował na nowotwór szpiku kostnego. Okazuje się, że główną przyczyną tej choroby mogły być niekorzystne warunki pracy. Warto jednak zaznaczyć, że przez długi czas książę William również narażony był na takie same czynniki, co jego przyjaciel.

Według dokładnych informacji przekazanych przez media, starszy podoficer Zach Stubbings już kilka lat temu postawił zarzuty brytyjskiemu ministerstwu obrony. Jak się okazuje, przyczyną choroby wojskowego było wieloletnie wdychanie oparów pochodzących ze śmigłowca Sea King. Finalnie mężczyzna wygrał sprawę i uzyskał odszkodowanie.

Księżna boi się o swojego męża

Również książę William pracował na śmigłowcach Sea King. Z tego też powodu rodzina księcia oraz poddani mają poważne obawy, co do stanu zdrowia mężczyzny.

- Brytyjscy dziennikarze zaczynają wyrażać obawy o stan zdrowia prawdopodobnego następcy brytyjskiego tronu – pisał magazyn „Super Express”.

Jak się okazuje, księżna Kate postanowiła wysłać męża na wszystkie badania, które miały na celu wykluczyć potencjalną chorobę. Na ten moment nie podano jednak informacji o wynikach przeprowadzonej diagnostyki.

Jak informował portal "Życie": MINĄŁ JUŻ MIESIĄC ODKĄD KRZYSZTOFA KRAWCZYKA NIE MA Z NAMI. FANI NIEUSTANNIE PAMIĘTAJĄ O WIELKIM ARTYŚCIE. WZRUSZAJĄCY WIDOK

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PRZEKAZANO OFICJALNE INFORMACJE NA TEMAT MSZY, W KTÓREJ WZIĄŁ UDZIAŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI I INNI POLITYCY. WIELE OSÓB JEST OBURZONYCH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA