Od pewnego czasu relacje w brytyjskiej rodzinie królewskiej nie są w zbyt dobrej kondycji. Niestety od kiedy Harry oraz Meghan oświadczyli, że nie zamierzają dalej brać czynnego udziału w życiu Royalsów kontakty pomiędzy członkami rodziny uległy znacznemu pogorszeniu. Co więcej, warto także zaznaczyć, że ostatni wywiad, którego Harry oraz Meghan udzielili dla Oprah Winfrey jeszcze bardziej zaognił sytuację.

Czy dojdzie do pojednania?

Ostatnio w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej wydarzyła się ogromna tragedia. Zmarł książę Filip. Mąż królowej Elżbiety miał 99 lat. Nie tylko Royalsi, ale i cała Wielka Brytania pogrążona jest w ogromnej żałobie.

W obliczu takiej tragedii, Harry natychmiast przyleciał z Los Angeles do Londynu, aby wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych. Jak jednak przypomina portal Pudelek, wnuk księcia Filipa pojawił się w domu sam, bez swojej żony. Brytyjskie media twierdzą jednak, że ciąża Meghan jest tylko skuteczną wymówką przed konfrontacją z rodziną królewską.

Jak Royalsi odpowiedzą na zamiary Harry'ego?

Jak informuje portal The Mirror, tuż po przylocie do Londynu, Harry zdecydował się na krok pojednania. Mężczyzna nie chce dalej pozostawać w chłodnych kontaktach ze swoją rodziną. Nie jest jednak wiadomo, jak zareagowali Royalsi.

- Mimo wszystkiego, co zaszło i tego, że rany wciąż są żywe, Harry i jego bliscy mają nadzieję odsunąć na bok wszelkie spory, a przynajmniej do czasu. Celem jest w końcu oddanie hołdu Filipowi, który zasługuje na godne pożegnanie – podaje The Mirror.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: OGROMNA METAMORFOZA ADAMA MAŁYSZA. SKOCZEK PRZEZ WIELE LAT NIE CZUŁ SIĘ KOMFROTOWO. O CO DOKŁADNIE CHODZIŁO

O tym się mówi w Polsce: ZAPADŁA WIĄŻĄCA DECYZJA W SPRAWIE ZJAZDU MOTOCYKLOWEGO NA JASNEJ GÓRZE. CZY JEGO UCZESTNICY ZOSTANĄ POCIĄGNIĘCI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ FILIP WYRAZIŁ NIETYPOWĄ OPINIĘ NA TEMAT NADNATURALNYCH ZJAWISK. CZY MĄŻ ELŻBIETY II WIERZYŁ W REINKARNACJĘ? MIAŁ PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”