Jak przekazały dziś rano brytyjskie media, książę Harry dotarł już do Wielkiej Brytanii. Co ciekawe, książę nie skorzystał ze swojego prywatnego odrzutowca, a podróż odbył liniami British Airways, bezpośrednio z Los Angeles do Londynu. Mimo maseczki został rozpoznany przez innych podróżujących.

Harry podróżował inaczje niż zwykle

Książę Harry wylądował na lotnisku Heathrow położonym w Londynie, gdzie czekali już na niego ochroniarze, którzy zawieźli go do Pałacu Kensington, gdzie książę odbędzie izolację. Dodatkowo podda się testowi na koronawirusa, aby wykluczyć zakażenie.

Poruszenie w mediach wywołał jednak fakt, że książę Harry przybył do Wielkiej Brytanii samotnie! Czemu Meghan Markle nie towarzyszy mężowi w tak trudnych dla niego chwilach?

Sytuacja jest bardzo napięta

Jak informuje portal Super Express, według domysłów magazynu „Daily Mail” Meghan chciała przybyć z mężem na pogrzeb księcia Filipa, jednak stanowczo zabronili jej tego lekarze. Meghan jest obecnie w drugiej ciąży, a podróż w takim stanie, dodatkowo podczas pandemii koronawirusa jest bardzo ryzykowna.

Co więcej, nie da się ukryć, że pobyt w Wielkiej Brytanii będzie dla Harry’ego jest bardzo trudny. Będzie musiał pożegnać swojego ukochanego dziadka, a dodatkowo to pierwszy jego pobyt w rodzinnym domu od czasu opublikowania kontrowersyjnego wywiadu, którego razem z Meghan udzielili dla Oprah Winfrey. Jak zareagują najbliżsi księcia na jego przybycie?