Najnowsze wieści dotyczące pożegnania księcia Filipa właśnie ujrzały światło dzienne. Jak nietrudno się domyślić, pogrzeb męża królowej Elżbiety odbędzie się już niebawem. Książę Harry zjawi się tam bez obecności Meghan Markle? Wszystko na to wskazuje...

Rodzina królewska, ze względu na liczne skandale i kontrowersje od lat wzbudzała zainteresowanie mediów oraz społeczności z całego świata. Głośny wywiad udzielony niedawno przez Meghan oraz Harry’ego rzucił całkiem nowe światło na Sussexów tworząc bardzo napiętą atmosferę w rodzinie.

Kiedy w mediach pojawiła się niezwykle smutna wiadomość o śmierci księcia Filipa, dziadka Harry’ego, Brytyjczycy zaczęli zastanawiać się, czy Harry wraz z Meghan przyjadą na pogrzeb?

Harry pojawi się sam

Wszystko na to wskazuje, że Harry pojawi się na pogrzebie dziadka bez obecności swojej żony, Meghan Markle. Jak donoszą media, Meghan znajduje się w zaawansowanej ciąży, czym tłumaczony jest fakt, iż pozostanie w domu.

Internauci jednak twierdzą, że to napięta atmosfera i waśnie z rodziną królewską są prawdziwym powodem, dla którego Meghan nie jest chętna na owy wyjazd.

Brytyjczycy są bardzo ciekawi tego, jak będzie przebiegała wizyta oraz czy śmierć księcia Filipa nie pogodzi skłóconych członków rodziny.

Książę Filip/ screen yt