Pierwsze małżeństwo księcia Karola okazało się być bardzo nieszczęśliwe. Związek z księżną Dianą był relacją, w której dusili się oboje. W międzyczasie małżonkowie szukali szczęścia u boku innych osób, przeżywali romanse, wzloty i upadki.

Nie było tajemnicą, że Karol pragnął być z Camillą Parker-Bowles, jednak nie było mu to dane – pochodziła ona z niższej klasy społecznej, a to skreślało ją w oczach rodziny królewskiej.

Jednak po tragicznej śmierci Diany Spencer Karol dopiął swego i doprowadził do wznowienia relacji, a także małżeństwa z Camillą. Wydawać by się mogło, że para po latach ukrywania się i przeżywania miłosnych nieszczęść będzie w końcu zadowolona. Czyżby jednak nie było tak kolorowo?

Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE
Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE

Książę Karol i Camilla Parker-Bowles rozstali się?

Portal JastrzabPost poinformował, że wściekły książę Karol wyjechał z pałacu. Czy przeżywa kryzys z Camillą? Czy ich małżeństwo właśnie się zawaliło?

Karol oraz Camilla Parker-Bowles ślub wzięli w 2005 roku. Co jakiś czas pokazywali się w mediach oraz na oficjalnych wydarzeniach, dając do zrozumienia, że są wspólnie szczęśliwi. W czasach koronawirusa tego typu aktywności zostały mocno ograniczone, więc zaszyli się w pałacu i tam spędzali wspólnie czas.

9 kwietnia 2020 roku minęło 15 lat od ich ślubu. Teraz, tuż przed 16. rocznicą, pojawiły się informacje, z których wynika, że nie jest tak dobrze, jak mogłoby się zdawać.

Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE
Książę Karol, Camilla Parker Bowles. Źródło: Youtube ROYAL TUBE

Podobno Karol jest wściekły na wywiad jego syna u Oprah Winfrey i można powiedzieć, że ma obsesję na tym punkcie. W końcu Camilla rozkazała mu spakować swoje rzeczy i się wyprowadzić – ma już dość jego opowiadania o wywiadzie Harry’ego i Meghan.

Podobno to nie pierwszy raz, gdy Camilla w ten sposób próbuje poradzić sobie z niepokornym Karolem i „zostawia go na chwilę”, jednak zwykle trwało to krócej niż teraz. Podobno po pewnym czasie rozłąki i przemyśleń Karol ma wrócić do pałacu, jak w przeszłości. Wygląda więc na to, że ich małżeństwo nie zakończy się w ten sposób, a książę po prostu potrzebuje czasu, by odzyskać balans.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: O ILE WZROSŁY ROKU RENTY I EMERYTURY? WALORYZACJA W MARCU BYŁA NAPRAWDĘ WYSOKA! EKSPERCI ANALIZUJĄ, JAK PRZEKŁADA SIĘ NA BUDŻETY DOMOWE SENIORÓW

O tym się mówi w Polsce: ZNANY ZAKONNIK TRAFIŁ PILNIE DO SZPITALA, GDYŻ POCZUŁ SIĘ ŹLE. CO MU DOLEGA? OJCIEC LEON KNABIT MA WIELKĄ PROŚBĘ DO WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI

O tym się mówi na świecie: MEGHAN MARKLE I KSIĄŻĘ HARRY ZNÓW ZASKAKUJĄ! TYM RAZEM POSTANOWILI, ŻE POBIORĄ SIĘ JESZCZE RAZ. KIEDY ODBĘDZIE SIĘ CEREMONIA

Z życia gwiazd: JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ OSTATNIE POŻEGNANIE KRZYSZTOFA KRAWCZYKA? MENADŻER ZNANEGO WOKALISTY OBIECUJE, ŻE ZOSTANIE SPEŁNIONA OSTATNIA WOLA MUZYKA