Światowe media od jakiegoś czasu rozpisywały się na temat wywiadu Meghan Markle oraz księcia Harry’ego, który miał być wielkim przełomem w ich życiu oraz rozliczeniem z przeszłością.

Para gościła u Oprah Winfrey. Podczas ich długiej rozmowy podjęto wiele różnych tematów. Jednym z nich było ich dziecko, mały Archie. Gdy o nim rozmawiali, pokazano krótki filmik, który sprawił, że maluch skradł serca wszystkich, którzy zobaczyli wywiad.

Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News: The National
Harry i Meghan Markle. Źródło: Youtube CBC News: The National

Archie stał się bohaterem wywiadu Meghan i Harry’ego

JastrząbPost zauważa, że była to pierwsza publiczna rozmowa pary od czasu ich odejścia z rodziny królewskiej. Podczas wywiadu u Oprah Winfrey opowiedzieli o wielu dręczących ich sprawach. Twierdzi się, że ich wywiad może być podobnie popularny, co rozmowa i zwierzenia księżnej Diany z 1995 roku.

Poruszono wiele tematów – tych mniej i bardziej drażliwych. Meghan opowiedziała o tym, jak w rodzinie królewskiej powiedziano jej, że są „obawy o kolor skóry” Archiego, gdy była w ciąży. Nie chciała jednak powiedzieć, kto był autorem tych słów.

Książę Harry wyznał, że mimo „tak okrutnego i wrednego okresu” udało im się przetrwać, a Meghan urodzić zdrowego synka. Dodał, że płakał codziennie, gdy wracał do żony. Sprawę odejścia z rodziny królewskiej skomentował krótko: „zrobiliśmy, co musieliśmy zrobić”.

Harry opowiedział także, że obecnie może spacerować z rodziną oraz psami, a także, że chętnie chodzi na plażę z Archiem. Wtedy na ekranie pokazano krótkie nagranie z jednego z takich spacerów. Zachowanie Archiego skradło serca widzów!

Co więcej, Meghan i Harry oficjalnie ogłosili płeć drugiego dziecka – będzie to dziewczynka!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: SĘDZINA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO DRWIŁA ZE ZNANEJ DZIENNIKARKI. KRYSTYNA PAWŁOWICZ NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA MAGDZIE MOŁEK

O tym się mówi w Polsce: MAŁO KTO WIE O KOSZMARZE, PRZEZ JAKI PRZESZEDŁ PROFESOR SIMON. WYBITNY SPECJALISTA DO DZIŚ NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z OGROMNĄ STRATĄ

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: KAMILA KACZMAREK Z PROGRAMU “KRÓLOWE ŻYCIA” PO RAZ KOLEJNY ZMIENIŁA SWÓJ WYGLĄD. FANI NIE NADĄŻAJĄ. CELEBRYTKA RAZ PO RAZ WPROWADZA NASTĘPNE ZMIANY