Jak informuje portal Pikio, odeszła od nas aktorka Marion Ramsey. Informację o jej śmierci przekazał agent pracujący w Roger Paul Incorporated. Do tej pory nie zostały jednak wyjawione oficjalne przyczyny zgonu kobiety. Aktorka od wielu lat była jednak poważnie chora.

Aktorka zagrała w wielu przedstawieniach!

Marion Ramsey urodziła się dokładnie 10 maja 1947 roku w Filadelfii. Jako młoda kobieta grała w teatrze. Wzięła udział w wielu przedstawieniach na Broadwayu i poza nim. Zagrała między innymi w musicalu „Hello, Dolly!”.

W 1984 roku aktorka otrzymała rolę w popularnym filmie „Akademia policyjna”. Tam zagrała oficer Hooks, a jej rola niemal natychmiast zyskała ogromne uznanie i sympatię wśród widzów. Na przestrzeni kolejnych części filmu oficer Hooks awansowała na stanowisko sierżanta.

Ogromna strata!

Marion Ramsey zagrała także w wielu innych produkcjach, między innymi w komediodramacie „When I Sing”. Dodatkowo mogliśmy ja także oglądać w takich serialach jak „MacGyver”, „Niania” i „Beverly Hills 90210”.

Co więcej, aktorka była także bardzo uzdolniona muzycznie. Realizowała się bowiem jako kompozytorka oraz wokalistka. Na swoim koncie ma także wiele dubbingów. Swojego głosu udzieliła np. do animowanej wersji „Rodziny Adamsów”.

- Wysokich lotów, pani oficer! Marion Ramsey z „Akademii policyjnej” nie żyje – brzmi komentarz jednej z fanek „Akademii policyjnej” zamieszczony na portalu Twitter.

Jak informował portal "Życie": JEST NADZIEJA DLA POLSKIEJ GOSPODARKI? GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY OPUBLIKOWAŁ INFORMACJE DOTYCZĄCE INFLACJI. CZY CZEKAJĄ NAS PODWYŻKI

Przypomnij sobie: BYŁY PREZYDENT NASZEGO KRAJU PODZIELIŁ SIĘ SWOIMI PLANAMI NA 2021 ROK. CO TAKIEGO MA ZAMIAR ZROBIĆ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Portal "Życie" pisał również: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MULLER

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY