Portal Parenting opublikował ostatnio dość nietypową historię, która może spowodować, że wiele z nas uroni kilka łez. Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często, ale pomagają odzyskać wiarę w ludzi i uwierzyć w to, że cuda się zdarzają!

Mężczyzna nie zamierzał się poddać!

Cała sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych. Mohamed Moussa, który jest właścicielem restauracji, podczas tankowania auta na stacji benzynowej spotkał kobietę. Jak się okazało, była ona bezdomna i już dawno straciła nadzieję w to, że jej życie może się jeszcze odmienić.

Mężczyzna nie poddał się jednak bez walki i postanowił nagłośnić całą sprawę. Opublikował historię kobiety w sieci, a jego znajomi oraz obserwatorzy spowodowali, że informacja bardzo szybko się rozniosła. Kilka dni po zamieszczeniu posta do Mohameda zadzwoniła Shayma Mustafa – pracownica organizacji KBK Relief Foundation.

Niesamowita historia!

Jak się okazało, kobieta pomogła Mohamedowi w znalezieniu odpowiedniej stancji dla bezdomnej kobiety. Rozpoczęto także poszukiwania jej rodziny. Kobieta zamieszkała tymczasowo w jednym z hoteli w Detroit.

Niebawem, do organizacji KBK Relief Foundation zgłosiła się młoda kobieta, która wyznała, że bezdomna znaleziona przez Mohameda na stacji to jej mama. Okazało się, że starsza kobieta zmaga się ze schizofrenią.

Co więcej, starsza kobieta od kilku lat nieustannie podróżowała po kraju, była bowiem pewna, że nie ma już rodziny – uznała, że jej dzieci zmarły. Kiedy jednak zobaczyła w drzwiach hotelowego pokoju swoją córkę, natychmiast oniemiała!

Sam właściciel restauracji był niesamowicie poruszony całą historią i natychmiast opublikował post o niewątpliwym cudzie na swoim Facebooku. Dzięki zaangażowaniu i empatii kilku osób, rodzina znów może być razem!

Jak informował portal "Życie": NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

Przypomnij sobie: ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

O tym się mówi na świecie: KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ