Nie da się ukryć, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne niemal dla całego świata. Musimy liczyć się z poważnymi obostrzeniami, a w wielu krajach wprowadzony został całkowity lockdown. Jak będą wyglądać święta w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Święta u Windsorów inne niż zwykle!

Jak informuje portal Viva, królowa Elżbieta II wraz z mężem spędzą święta w posiadłości w Sandringham. Osoby, które będą towarzyszyć królewskiej parze podczas świąt musiały wcześniej zostać poddane kwarantannie, aby w żaden sposób nie zagrozić monarchini oraz księciu Filipowi.

Co więcej, Harry oraz Meghan wraz z synkiem ponownie spędzą święta w Stanach Zjednoczonych. W wąskim gronie rodziny świętować będzie także William oraz Kate i ich dzieci. Para postanowiła spędzić Boże Narodzenie w wiejskim domu Anmer Hall.

Niestety, także dla rodziny królewskiej tegoroczne Boże Narodzenie będzie bardzo trudne. Od lat spędzali bowiem święta w ogromnym gronie bliskich oraz przyjaciół. W tym roku jednak wszystko jest inne.

Świąteczne kartki to wieloletnia tradycja!

Jednak jedna z tradycji Windsorów nie uległa zmianie. Od wielu lat brytyjska rodzina królewska wysyła świąteczne kartki, które własnoręcznie podpisują. Trafiają one nie tylko do głów inny państw, ale także do członków wielu organizacji charytatywnych, w które mocno angażuje się brytyjska rodzina królewska, a także do zwykłych poddanych.

Jak się okazuje, najwięcej kartek wysyła sama królowa oraz jej mąż. Każdego roku podpisują oni bowiem około 800 świątecznych pocztówek! Na kartkach zamieszczone są fotografie członków rodziny królewskiej.

Ostatnio na Instagramie Windsorów pojawił się post, w którym opublikowano kartkę świąteczną pochodzącą z 1929 roku! Również Kate oraz William opublikowali na swoim profilu zdjęcie, które zostało umieszczone na tegorocznej bożonarodzeniowej kartce!

Jak informował portal "Życie": ŚWIĄTECZNE, SPECJALNE WYDANIE POPULARNEGO PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" MIŁO ZASKOCZY WIDZÓW! TAKICH GOŚCI NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: GWIAZDA NADAL NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O TYM, CO SIĘ STAŁO. CZY ELENI KIEDYKOLWIEK WYBACZY SOBIE FAKT, ŻE NIE OSTRZEGŁA SWOJEJ CÓRKI