Współczesne mamy, Kate Middleton i Meghan Markle, unikały królewskiej tradycji, zatrudniając tylko jedną nianię, ale ten wybór Kate bez opiekunki do dziecka, gdy jedno z jej dzieci zachorowało.

Z powodu choroby dziecka Kate musiała opuścić ważną uroczystość

37-letnia Kate nie uczestniczyła w ceremonii rozdania nagród Tusk Conservation Awards w Londynie, ponieważ jedno z jej dzieci nie czuło się dobrze, a Kate czuła, że ​​musi być na posterunku, kiedy nikt inny nie mógł wkroczyć.

To bezprecedensowe w rodzinie królewskiej, że ktokolwiek może zrezygnować z ważnego spotkania z powodu problemów z opieką nad dziećmi, ale być może było to nieuniknione, biorąc pod uwagę, że William i Kate zdecydowali się zatrudnić tylko jedną nianię, Marię Borrallo, do pomocy w opiece nad ich dziećmi.

Para unikała królewskiej tradycji posiadania zespołu niań pod ręką, co oznacza, że ​​jeśli Maria jest chora lub na urlopie, nie ma wsparcia w opiece nad książętami.

Podobny problem mógł pojawić się w przypadku księcia Harry'ego (35 lat) i Meghan Markle (38 lat), którzy również zatrudniali tylko jedną nianię do pomocy w opiece nad małym Archiem Harrisonem. Ekspert ds. Etykiety, William Hanson, powiedział Femail: „Odkładając na bok pułapki królewskiego życia, William i Catherine, Harry i Meghan mają te same problemy, co wielu rodziców".

Chcąc jak najlepiej zadbać o potomka, Meghan i Harry zatrudnili sztab niań i specjalistów, by zadbać o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka. Należy też zauważyć, że podczas gdy każdy gest i uśmiech Kate jest doceniany i oklaskiwany, Meghan niemal od początku pojawienia sie w rodzinie królewskiej była porównywana ze szwagierką, oceniana i nazywana karierowiczką.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Niepokojące wieści płyną z Ministerstwa Zdrowia. To może zdenerwować wielu Polaków. Chodzi o Wszystkich Świętych

Zerknij tutaj: Czym Katarzynie Dowbor podpadła Dorota Szelągowska? Nowa ramówka TVN wszystko wyjaśnia